Ženy podle Balmaina

hlavní obrázek

Málokdo dnes už ví, že zakladatel slavné francouzské značky Pierre Balmain, se narodil již v roce 1914 a svůj první butik otevřel hned po 2. světové válce v Paříži. 

dámská černá bunda, bílé triko a minisukně Balmain dámská černá bunda, bílé triko a minisukně Balmain
 

Již od samého začátku své kariéry neměl Balmain nouzi o zákaznice. Ženy ho doslova milovaly, neboť po kruté válce dokázal svými šaty navrátit ženám jejich křehkost, šarm a eleganci. Nebál se ani zdobných šperků a bohatě vyšívaných látek, pomocí kterých demonstroval návrat k luxusu

Mezi jeho zákaznice patřily mimo jiné i slavné herečky Brigitte Bardot, Marlene Dietrich nebo Katherine Hepburn. Thajská královna Sirikit ho dokonce jmenovala svým dvorním návrhářem. I přesto, že dnešní Balmainovo impérium vedou různí umělečtí ředitelé, jeho osobitý rukopis zůstává nezměněn.

Letošní letní kolekce pro dámy je postavena především na jednoduché eleganci obohacené rebelskými prvky v podobě kožených bund, zebrových kalhot či asymetrických střihů. Máte-li i vy rády praktické a přitom šik modely, pak se vám letošní podání ženy podle Balmaina jistě zalíbí.

Více info na: www.balmain.com

dámská černá bunda, triko a kalhoty Balmain dámská černá bunda, triko a kalhoty Balmain dámská černá bunda, triko a kalhoty Balmain dámská černá bunda, triko a kalhoty Balmain dámské černé sako, triko a kalhoty Balmain dámské černé sako, triko a kalhoty Balmain dámská sportovní bunda, bílé triko a kalhoty Balmain dámská sportovní bunda, bílé triko a kalhoty Balmain dámské zebrované triko a kalhoty Balmain dámské zebrované triko a kalhoty Balmain dámský černý kabát a minišaty Balmain dámský černý kabát a minišaty Balmain dámské černé minišaty Balmain dámské černé minišaty Balmain dámské černé minišaty Balmain dámské černé minišaty Balmain
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR