Ženský styl napříč Athény a LA

hlavní obrázek

Představte si propojení řeckých Athén a amerického Los Angeles. Co se týče stylu, určitě každého napadne nesčetně variant. Streetgeist vám ukáže jak to vypadá v reálu. 

 

Streetstyle blogy jsou po celém světě. V posledních letech je to fenomén, který bezesporu ovládá módní průmysl. Není nad opravdovou inspiraci, která vychází přímo z lidí na ulici. Metropolitní města jsou bohatá na vkus a styl. 

První street style blog v Řecku

V roce 2008 dva dlouholetí přátelé spojili své myšlenky a vznikl první street style blog svého druhu v Řecku. Ten nabral na obrátkách a přijímal velký zájem z řad čtenářů i médií.

Styl řeckých žen

V Athénach je nespočet antických památek a historických prvků, které se odrážejí v životním stylu místních lidí. S tím je spojený i jejich styl oblékání. Ženy v sobě probudily skutečnou ženskost. Jsou křehké, ale zároveň sebevědomé, silné a plné šarmu. Rády vyčesávají vlasy a ukazují svojí krásu. Užívají si nedbalé ležerní oblečení, žhavé trendy, ale také uhlazený minimalismus a jednoduchost.

Koncem roku 2011 se Streetgeist přesídlil do Los Angeles, kde pokračuje v úspěšném zachycování inspirativního street stylu.

Více info na: www.streetgeist.com

Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com Streetgeist.com
autor: Ejvi

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR