Zebra do každého šatníku

hlavní obrázek

Značka Bec & Bridge patří australským návrhářkám, které vytváří osobitou módu pro ženy. Na léto připravily stylovou kolekci se sexy nábojem.

dámské zebří kalhoty s vysokým pasem Bec & Bridge dámské zebří kalhoty s vysokým pasem Bec & Bridge dámská vesta se zebřím potiskem a černá minisukně Bec & Bridge dámská vesta se zebřím potiskem a černá minisukně Bec & Bridge
 

Móda z Austrálie

Návrhářky této značky, Becky Cooper a Bridget Yorston, se seznámily už během studia designu a od té doby pracovaly na svém společném nápadu, vybudovat vlastní módní značku. Svůj sen si dámy splnily, a tak mohou dnes vídat své modely nejen na stránkách prestižních magazínů, ale také na slavných ženách. Popularita Bec & Bridge stoupá stále výš, a nejen proto stojí jejich nová letní kolekce za pozornost.

Léto se zebrou

Celou letošní kolekcí pro léto se nese v duchu zvířecího instinktu, měňícího se na jednotlivých modelech v ženskou rafinovanost. Především pro milovnice zvířecích potisků budou tyto modely báječnou inspirací. Jednotlivé kousky oblečení se dají libovolně kombinovat. Důvtip výrazných zvířecích motivů je v jejich kombinaci s neutrálními barvami nebo lesklými či matnými materiály.

Sexy žena od Bec & Bridge

Hlavními rysy letní kolekce jsou rafinované prostřihy, výrazný pas, potisk se vzorem zebry nebo jemných kvítků. Návrhářky Bec & Bridge nemohly opomenout jak sexy upnuté minišaty, tak i pohodlné maxi šaty, dále pak sukně, šortky i kalhoty se zvýšeným pasem. Samozřejmě nechybí dnes již téměř nepostradatelné lesklé legíny v kombinaci se zdobeným sakem. 

Více info na: www.becandbridge.com,au

dámské bílé tílo a zebří minisukně Bec & Bridge dámské bílé tílo a zebří minisukně Bec & Bridge dámské zebří minišaty s průstřihem na zádech Bec & Bridge dámské zebří minišaty s průstřihem na zádech Bec & Bridge dámské letní minišaty s volnými zády Bec & Bridge dámské letní minišaty s volnými zády Bec & Bridge dámské černé sako se zdobenými rukávy dámské černé sako se zdobenými rukávy dámské minišaty s potiskem modrých květin Bec & Bridge dámské minišaty s potiskem modrých květin Bec & Bridge dámské maxišaty modrobílé Bec & Bridge dámské maxišaty modrobílé Bec & Bridge dámské krátké tílko a světle modré kalhoty Bec & Bridge dámské krátké tílko a světle modré kalhoty Bec & Bridge dámské černé minišaty Bec & Bridge dámské černé minišaty Bec & Bridge světle modré denim minišaty Bec & Bridge světle modré denim minišaty Bec & Bridge dámské černé sako a černé lesklé legíny Bec & Bridge dámské černé sako a černé lesklé legíny Bec & Bridge dámské minišaty s kovovým leskem Bec & Bridge dámské minišaty s kovovým leskem Bec & Bridge dámské volné minišaty Bec & Bridge dámské volné minišaty Bec & Bridge dámská béžová minisukně s vysokým pasem Bec & Bridge dámská béžová minisukně s vysokým pasem Bec & Bridge dámské černé minišaty Bec & Bridge dámské černé minišaty Bec & Bridge dámské body černé Bec & Bridge dámské body černé Bec & Bridge dámské modré minišaty s průstřihy Bec & Bridge dámské modré minišaty s průstřihy Bec & Bridge dámské maxišaty s květy Bec & Bridge dámské maxišaty s květy Bec & Bridge dámská modrá košile s průstřihy a černý lesklá minisukně Bec & Bridge dámská modrá košile s průstřihy a černý lesklá minisukně Bec & Bridge dámské letní minišaty s potiskem modrých kvítků Bec & Bridge dámské letní minišaty s potiskem modrých kvítků Bec & Bridge dámská černá vesta Bec & Bridge dámská černá vesta Bec & Bridge
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR