No Star: Žádné hvězdičky!

hlavní obrázek

Už máte plné zuby trapných videoklipů rotujících na hudebních televizních stanicích stále dokola?

NO TV (10 USD) NO TV (10 USD) Text messaging (10 USD) Text messaging (10 USD) Keep the dream alive (24 USD) Keep the dream alive (24 USD)
 

Patříte ještě mezi oldschoolové matadory, kteří s nostalgií vzpomínají na dobu bez mobilů? Jste jedním z majitelů babet, jenž byste nikdy nevyměnili ani za zlatého harleye? Anebo jste někdy byli na párty, kterou předčasně ukončil příchod policie?

Pokud ne, ale se všemi vyjmenovanými činnostmi se dokážete dobře ztotožnit, nebo vám alespoň přijdou vtipné (a s nimi i řada jiných), pak vás jistě osloví americká značka No Star. Jak už je z názvu patrné, No Star není pro žádné hvězdičky, ale pro vcelku normální lidi, kteří mají smysl pro humor.

No Star se zrodila jedné dlouhé noci roku 1999 v americkém státě Colorado. Kamarády z vysoké, Joshe Hindsona a Erika Prowella, pojilo v tu dobu nejen dobré přátelství, ale i láska ke grafickému designu a zajímavým tričkám. Během tradičního pití piva a probírání všech možných nesmyslů se oné noci zrodil i nápad zkusit lásku k designu a tričkám spojit a zkusit navrhovat vlastní díla.

Jejich prvním výtvorem byla sada triček se třemi rozdílnými motivy, které byly rozdány mezi přáteli, neboť podle autorů si je nechtěl nikdo koupit. Díky náklonosti štěstěny a velkému odhodlání však v navrhování nepřestali a nakonec si jejich trička začali kupovat skuteční přátelé a poptávka rostla. Z původní kanceláře v Erikově garáži se nakonec přesunuli do nového domova ve státě Oregon, kde sídlí dodnes.

Stejně jako světový návrháři, i No Star vydávají pro každou sezónu novou kolekci. Oproti slavným konkurentům jsou však jejich modely cenově dostupné. Nová trička stojí většinou 24 dolarů, v akcích je lze však pořídit i za deset.

Značka No Star dováží i do České republiky, poštovné vychází na 14 dolarů. Vzhledem k tomu, že americký dolar se v současné době pohybuje okolo 18 Kč, lze jedno nové tričko od No Star pořídit za 690 Kč, trika ve slevě pak za necelých 450 Kč, což opravdu není špatná cena. Platit lze buď přes službu Pay Pal anebo kreditními kartami Mastercard nebo Visa.

Pakliže vás trička No Star osloví a jedno (či více) si pořídíte, můžete na oplátku poslat majitelům svoji fotografii v triku No Star. Fotografie spokojených zákazníků jsou umístěny na webu značky a zobrazují se v nabídce daných triček. To proto, aby si váhavci mohli prohlédnout jak pěkná jsou na skutečných lidech, kteří na rozdíl od hvězdiček mají co sdělit.

Více na: www.nostarclothing.com

Get over it (24 USD) Get over it (24 USD) Party animal (24 USD) Party animal (24 USD) Pop wheelies (24 USD) Pop wheelies (24 USD) Bow Wow Wow (24 USD) Bow Wow Wow (24 USD) Love signs (24 USD) Love signs (24 USD) Two dudes (24 USD) Two dudes (24 USD) Unhappy hour (15 USD) Unhappy hour (15 USD) The Party is Over (24 USD) The Party is Over (24 USD) Maybe partying will help (24 USD) Maybe partying will help (24 USD) Maybe partying will help (24 USD) Maybe partying will help (24 USD) Picture me rolling (15 USD) Picture me rolling (15 USD) Picture me rolling (15 USD) Picture me rolling (15 USD)
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR