Zábavný svět kabelek

hlavní obrázek

World according to Jess (Svět podle Jess) je název značky a módního světa, ve kterém najdete báječné kabelky – vtipné, originální a velmi praktické.

kabelka ve tvaru dárečku kabelka ve tvaru dárečku kabelka s potiskem bulváru kabelka s potiskem bulváru kabelka s diářem kabelka s diářem kabelka s diářem kabelka s diářem
 

Kabelky ze Světa podle Jess jsou zábavným doplňkem pro každou příležitost. Vtipná kabelka ve tvaru dárečku s růžovou stuhou posetou puntíky je vhodná pro schování vaší drobné kosmetiky, kterou chcete mít u sebe po celý večer. Nebo podlouhlá kabelka, jejíž potisk je inspirovaný bulvárním tiskem a cenzurou, dodá večerním šatům originální kouzlo.

Každodenní stres vám pomůže zvládat, elegantní kabelka v růžovém či černém provedení, které ukrývá diář, kapsy na kreditní karty, vizitky a uzavíratelnou kapsičku na drobné mince.

Naprostým originálem na stránkách „World according to Jess“ jsou báječné kabelky pro maminky a jejich malé ratolesti. Prostorné tašky s moderním designem, poskytnou dostatek místa pro pleny, pro lahve i pro osobní věci a samozřejmě skrývají i přebalovací pás.

Jestli máte ráda prostorné tašky, které jsou vhodné i pro cestování, vybrat si můžete z barevné tašky, která má dostatek vnitřních kapes i zavazadlový štítek. Černobílá taška s barevným potiskem celebrit má jako bonus relaxační masku na oči, vhodnou nejen do letadla. Velká taška s potiskem křížovky je vhodným společníkem na dlouhé cesty kdy vám poskytne možnost zábavy. Také má praktický úložný prostor vhodný pro obuv.

Pro majitelky psích miláčků, jsou tu vtipné tašky – prošívaná růžová nebo taška s okýnkem, která umožní vašemu chlupatému miláčkovy mít dostatečný přehled.

Pro blížící se Vánoce, by se mohl hodit dárkový certifikát, který zde můžete zakoupit. Například pánové, kteří by svou slečnu chtěli překvapit originálním dárkem, ale nejsou si jisti, která z těchto půvabných kabelek by byla nejvhodnější. 

Více info na: www.worldaccordingtojess.com

plenková kabelka barevná plenková kabelka barevná plenková kabelka pro maminky plenková kabelka pro maminky plenková taška plenková taška plenková kabelka plenková kabelka cestovní taška barevná cestovní taška barevná cestovní taška s křížovkou cestovní taška s křížovkou cestovní taška černobílá cestovní taška černobílá maska na oči maska na oči taška pro pejska růžová taška pro pejska růžová černá taška pro pejska černá taška pro pejska taška pro pejska s výhledem taška pro pejska s výhledem taška pro pejska taška pro pejska
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR