Za designovými skvosty

hlavní obrázek

Vánoce na krku a vy ještě ani zdaleka nemáte všechny dárky? Žádný strach. Prostě se oblečte a skočte si pro ně do supermarketu do Perlové!

DesignSupermarket DesignSupermarket DesignSupermarket - noční klub BU2R DesignSupermarket - noční klub BU2R DesignSupermarket - noční klub BU2R DesignSupermarket - noční klub BU2R DesignSupermarket - noční klub BU2R DesignSupermarket - noční klub BU2R
 

Nikdo po vás nechce, abyste své milované odbyli kdejakou slevněnou zbytečností z diskontního řetězce s potravinami. V Perlovce totiž najdete super supermarket - sámošku s designem! Od dneška 10. do neděle 13. prosince probíhá v unikátním prostoru funkcionalistického paláce bývalého obchodního domu Perla třetí ročník prodejního festivalu současného designu designSUPERMARKET. Stačí jen přijít a nacpat si tašky vším, co vám padne do oka. Bude z čeho vybírat.

Ve třech patrech, na ploše 1500 m2 otevře své dočasné krámky a butiky na 40 vystavovatelů a k prodeji i obdivu bude po regálech rozložen produktový design i originální česká móda. Komu je nakupování málo, může si zajít do kavárny, knihkupectví, na výstavu CraftDesign nebo vyzkoušet nějaký workshop. Děti ocení koutek na hraní a dospělí noční hudební klub BU2R.

Mezi nabízeným zbožím najdete to nejzajímavější z mladé české tvorby – keramiku, porcelán, bytové doplňky i šperky.  A pokud jste fixovaní pouze na módu, připravte si peněženky a nastražte uši. Jména jako Vohoz, Chatty, Leeda, Popular, Segrasegra, Chi-Chi nebo Sistersconspiracy jsou jen lehký výběr z konečné dvacítky návrhářů a fashionstudií, kteří pro vás čtvrté patro promění v módní ráj.

Kdo má jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou, může vyzkoušet štěstí v soutěži. Stačí vyrazit v krabici do města, svůj výlet zdokumenovat a pokud to bude stát za to, dostanete rovnou plnou bednu designu zdarma.

Otevírací doba:
čtvrtek – sobota: 12 – 21 hod.
neděle: 12 – 19 hod.

Vstup:
na všechny dny 60,- Kč

Orientace:
3. patro - produktový design, kavárna, šatna
4. patro - czech original fashion, dětský koutek, workshopy
5. patro - craftdesign, market líba, knihkupectví, chill out

Více na: www.designsupermarket.cz

DesignSupermarket - Olo-dressing DesignSupermarket - Olo-dressing DesignSupermarket - Olo-dressing DesignSupermarket - Olo-dressing DesignSupermarket - Popular DesignSupermarket - Popular DesignSupermarket - Vohoz DesignSupermarket - Vohoz DesignSupermarket - Zdenka Imreczeová DesignSupermarket - Zdenka Imreczeová DesignSupermarket - Zdenka Imreczeová DesignSupermarket - Zdenka Imreczeová DesignSupermarket - Mares Lucie, Marie Silondi DesignSupermarket - Mares Lucie, Marie Silondi DesignSupermarket - Mares Lucie, Marie Silondi DesignSupermarket - Mares Lucie, Marie Silondi DesignSupermarket - Old School DesignSupermarket - Old School DesignSupermarket - Leeda DesignSupermarket - Leeda DesignSupermarket - Dark aYes DesignSupermarket - Dark aYes DesignSupermarket - Dark aYes DesignSupermarket - Dark aYes DesignSupermarket - Katarze DesignSupermarket - Katarze DesignSupermarket - Katarze DesignSupermarket - Katarze DesignSupermarket - no. DesignSupermarket - no. DesignSupermarket - no. DesignSupermarket - no. DesignSupermarket - Chi-Chi DesignSupermarket - Chi-Chi DesignSupermarket - Chi-Chi DesignSupermarket - Chi-Chi DesignSupermarket - 7dub DesignSupermarket - 7dub DesignSupermarket - e:be DesignSupermarket - e:be DesignSupermarket - e:be DesignSupermarket - e:be DesignSupermarket - I have dream DesignSupermarket - I have dream DesignSupermarket - Segrasegra DesignSupermarket - Segrasegra DesignSupermarket - Segrasegra DesignSupermarket - Segrasegra DesignSupermarket - Zuzana Veselá DesignSupermarket - Zuzana Veselá DesignSupermarket - Zuzana Veselá DesignSupermarket - Zuzana Veselá DesignSupermarket - Leona Škanderová DesignSupermarket - Leona Škanderová DesignSupermarket - Sisterconspiracy DesignSupermarket - Sisterconspiracy
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR