Z ulic na molo a zpět!

hlavní obrázek

Jste individualistická osobnost a neradi si necháváte mluvit do svých věcí? Chcete se odprostit od trendů a užít si módu bez restrikcí návrhářů nebo prostě jenom rádi tvoříte a kombinujete po svém, protože sami nejlíp víte, co vám sluší?

Open Catwalk Open Catwalk venkovní areál Starého Pivovaru v Brně venkovní areál Starého Pivovaru v Brně venkovní areál Starého Pivovaru v Brně venkovní areál Starého Pivovaru v Brně venkovní areál Starého Pivovaru v Brně venkovní areál Starého Pivovaru v Brně venkovní areál Starého Pivovaru v Brně venkovní areál Starého Pivovaru v Brně
 

Přijďte popustit uzdu své kreativitě na workshop Open Catwalk. V brněnském alternativním kulturním centru Starý Pivovar totiž chystají na 27. květen další neotřelou módní událost, která však díky jarnímu počasí tentokrát proběhne v jeho venkovních prostorách.

Po úspěšném 1. ročníku Restart Módy, jejíž hlavní myšlenka byla ekologická a snažila se poukázat na množství nerecyklovaných materiálů, které všude kolem nás čekají na své znovupoužití a oživení, přicházejí módní nadšenci s další neméně zajímavou akcí, jejímž účelem je oživit především ulice a vlastní tvůrčí nadšení.

Základní myšlenka celého odpoledního módního dýchánku Open Catwalk tkví tedy v jakési tvůrčí módní koláži, jejímž smyslem je podpořit cit pro kombinaci a schopnost vybrat a správně k sobě poskládat to nejlepší z každé éry, střihu a stylu. Součástí celého workshopu bude totiž takzvaný Chop Chop bazar – místo, kde můžete nabídnout přežitky ze svých skříní ostatním a zároveň najít a získat nové poklady do vlastního šatníku.

Vyvrcholením celého odpoledne by pak měla být módní přehlídka, poskládaná z vašich vlastních modelů obohacených vzájemnou burzou svršků na Chop Chop bazaru, módní přehlídka takových modelů, jejichž smyslem nejsou špičková světová mola ale zpestření běžných ulic města Brna. Kdo máte chuť tuto myšlenku jakkoliv podpořit, akce se přímo zúčastnit a nezůstat jen v řadách diváků, ozvěte a přihlašte se organizátorům do 10. května 2010 na emailovou adresu opencatwalk@gmail.com.

Důležitá fakta:

Co: 
módní workshop a přehlídka Open Catwalk
+ Chop Chop bazar
Kdy:
27. května 2010
Kde:
venkovní areál Starého Pivovaru v Brně, Božetěchova 1, Brno 612 00
Více info na:
Open catwalk

autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR