Z New Yorku do Milána

hlavní obrázek

Blogerka Tamu McPherson pochází sice z Jamajky, většinu svého života však strávila v New Yorku a posledních pár let žije v Miláně. 

 

Tato kosmopolitní dívka tráví většinu svého času fotografováním zajímavých lidí, a to buď přímo na ulici, nebo na různých společenských akcích. Její fotografie jsou pak k vidění v prestižních módních časopisech ElleHarper's Bazaar nebo Glamour, ale také na jejím vlastním blogu s názvem All the pretty birds.

Tamu sice vystudovala práva, ale vždy chtěla pracovat v módním průmyslu, a proto je dnes ráda, že se jí její sen splnil. Co více dodat? Snad jen to, že i my jsme rádi, že se Tamu rozhodla založit si vlastní blog a tím pádem si i my můžeme dnes prohlížet stylově oblečené ženy a muže téměř z celého světa.

Více info na: Alltheprettybirds.blogspot.com

blog All the Pretty Birds blog All the Pretty Birds blog All the Pretty Birds blog All the Pretty Birds blog All the Pretty Birds blog All the Pretty Birds All the pretty birds All the pretty birds blog All the Pretty Birds blog All the Pretty Birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds All the pretty birds
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR