Xpixiex: Nenechte si do oblékání mluvit

hlavní obrázek

Stejně jako většina blogerek i Xpixiex sledovala nejprve blogy svých dnešních kolegyň, které začaly blogovat o něco dřív než ona. 

květované šaty H&M, džínová bunda Stradivarius květované šaty H&M, džínová bunda Stradivarius bílé šaty s krajkou H&M bílé šaty s krajkou H&M
 

I přesto, že české značky nesleduje, z domácí scény se jí nejvíce líbí modely Jakuba Polanky, stejně jako tvorba začínajících návrhářů z VŠUP

Oblečení nejčastěji nakupuje v sekáči nebo v konfekci, a to konkrétně v H&M, Zaře, Pull & Bear. Stejně tak nezavrhuje ani oblečení New Yorkeru. Ze zahraničních značek má nejraději Urban Outfitters, American Apparel a River Island.

Když vyráží na "lov", tak zásadně sama a do výběru oblečení nenechá nikoho mluvit. "Pokaždé když jdu s někým, tak mi do toho začne dotyčný mluvit a zahlcovat mě svými názory na danou věc, což mě rozčiluje." Její módní rada proto zní: "Nenechte si do oblékaní mluvit, protože to, co máte na sobě ovlivňuje i to jak se cítíte. Pokud vám je oblečení, které máte na sobě nepohodlné a sami se v něm necítíte, budete tak působit i na okolí."

Pochopitelně inspiraci nejčastěji čerpá u kolegyň, nejvíce u Zuzku z Paramore, Agnés a Luka, Week Yournal, ale jak sama dodává: "Je jich hodně." 

Své modely sestavuje hodně spontánně. "Prostě si vezmu to, na co mám ten den náladu. Hlavně to musí být jednoduché a pohodlné. Jsem především šatový maniak, takže mě strašně baví květinové potisky a teď na jaře pochopitelně i barvy." 

Více se o Xpixiex dočtete přímo na jejím blogu xpixiegirlx.blogspot.com

žluté šaty s volány H&M (showroom) žluté šaty s volány H&M (showroom) bílé tričko s potiskem H&M, boty Pull & Bear, klobouk Stradivarius bílé tričko s potiskem H&M, boty Pull & Bear, klobouk Stradivarius kostkovaná košile, taška a tílko H&M, boty Stradivarius, bunda New Yorker kostkovaná košile, taška a tílko H&M, boty Stradivarius, bunda New Yorker svetr a límec H&M, hnědé boty New Yorker svetr a límec H&M, hnědé boty New Yorker modrý kabát H&M, černá taška River Island modrý kabát H&M, černá taška River Island tričko H&M, náhrdelník H&M (showroom) tričko H&M, náhrdelník H&M (showroom) mikina s Bambi H&M mikina s Bambi H&M krajkované šaty H&M krajkované šaty H&M
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR