Work & Play kravata

hlavní obrázek

Jak často se vám stane, že chcete vyrazit z práce rovnou na párty, jenže jako obchodník dodržujete předepsaný dress code a pak si na večírku připadáte jako suchar?

oboustranná kravata "jazyk" oboustranná kravata "jazyk"
 

Chodíte do kanceláře slušně oblečeni, ale po práci se rádi uvolníte a užijete si trochu legrace někde v baru? Unavuje vás nosit si s sebou náhradní oblečení, aby vás kamarádi v hospodě nepovažovali za nudného úředníka? Už se nemusíte stresovat nebo si v šuplíku schovávat náhradní vázanku s vtipným obrázkem. Stačí si pořídit oboustrannou kravatu „work & play“ a máte po starostech.

Nápaditá kravata funguje jako dvě v jedné. Z lícové strany má stylový formální vzorek vhodný na obchodní jednání, na rubové se ukrývá zábavný potisk, se kterým rozjedete každou párty nebo pobavíte spolupracovníky při nudném pracovním dni. Naštval vás šéf? Kolega slaví narozeniny? Máte firemní večírek? Stačí jen otočit a je po starostech.

Kravata je vyrobena ze 100% polyesteru a vyrábí se v pěti různých variantách. Koupit si ji můžete třeba v tomto e-shopu, a pokud ji někomu nadělíte jako dárek pod stromeček, třeba ji využije hned na Štědrý den - u večeře za slušňáka a večer na pivu za hvězdu vánočního večírku.

Více info na: www.lazyboneuk.com

oboustranná kravata "tužka" oboustranná kravata "tužka" oboustranná kravata "cigareta" oboustranná kravata "cigareta" oboustranná kravata "oprátka" oboustranná kravata "oprátka" oboustranná kravata "pull me" oboustranná kravata "pull me" oboustranná kravata "pull me" - v práci oboustranná kravata "pull me" - v práci oboustranná kravata "pull me" - na párty oboustranná kravata "pull me" - na párty oboustranná kravata "oprátka" - v práci oboustranná kravata "oprátka" - v práci oboustranná kravata "oprátka" - na párty oboustranná kravata "oprátka" - na párty
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR