Vzhůru do oblak!

hlavní obrázek

V posledních pár letech se do módy opět vrátily boty na vysokých podpatcích, zvláště na tzv. platformách, které byly populární především v 70. letech.

barevné páskové platformy Cereall (39.99 USD) barevné páskové platformy Cereall (39.99 USD) hnědé páskové platformy Bennott (39.99 USD) hnědé páskové platformy Bennott (39.99 USD)
 

V létě jsme se proto mohli setkat v obchodech s vysokými páskovými střevíčky všech stylů a barev, v nových podzimních kolekcích lze zase nalézt nejrůznější typy uzavřených vysokých bot, od kotníčkových až po kozačky.

Pokud patříte k těm, které odrazují příliš vysoké sklony bot na podpatcích, ale přesto se chcete také vznášet v oblacích, pak bychom vám doporučili právě ony platformy, které oproti klasickým botám na vysokých podpatcích nenamáhají tolik kotník a nožní klentbu a vaše nožky tak zachovávají v pohodlnějším úhlu.

A pro ty, kteří rádi nakupují ve slevách, máme pro změnu tip v podobě e-shopu amerického designéra a návrháře Steva Maddena, jehož botky si oblíbila nejedna americká herečka a zpěvačka. A není divu. Kvalitní, pohodlné a krásné střevíčky, které se navíc ve slevě dají pořídit za rozumnou cenou, jsou investicí, která se vyplatí.

Léto je už sice u konce, ale proč si neudělat radost již dnes a nenakoupit si už na příští léto, že?

Více info na: www.stevemadden.com

hnědé kožené platformy Quincey (33.99 USD) hnědé kožené platformy Quincey (33.99 USD) hnědé kožené platformy s plíšky Hanley (99.99 USD) hnědé kožené platformy s plíšky Hanley (99.99 USD) šedivé platformy s korálky Dazler (79.99 USD) šedivé platformy s korálky Dazler (79.99 USD) černé kožené platformy s korálky Kortny (33.99 USD) černé kožené platformy s korálky Kortny (33.99 USD) černé páskové platformy Smash (29.99 USD) černé páskové platformy Smash (29.99 USD) černé lakové střevíčky Flamed (39.99 USD) černé lakové střevíčky Flamed (39.99 USD)
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR