Vždy elegantní

hlavní obrázek

Izraelský blog The Street Walker existuje již tři roky a za tu dobu dokázal jistě přesvědčit řadu svých návštěvníkům, že móda není o drahém oblečení, ale o stylu a osobnosti každého z nás.

 

My jsme pro vás dnes vybrali z tohoto blogu pár fotografií žen, které dokazují, že ať už jdete na rande, do práce, vedete děti do školky či jedete třeba na kole nakoupit, vždy můžete vypadat elegantně a krásně. Nic víc kromě hezkého oblečení, jenž nemusí pocházet zrovna z nejdražších butiků, a vašeho osobního kouzla k tomu nepotřebujete.

Přejeme vám krásný konec léta a ať si módu užívate za každých okolností!

Více info na: www.thestreetswalker.com

The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker The Streets Walker
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR