Vyrobte si vlastní Hermès kabelku

hlavní obrázek

Patříte k ženám, které si chtějí v budoucnu pořídit tašku Hermès? Nyní máte příležitost si tento sen na čas splnit. Má to pouze jeden háček, taška je z papíru.

bílá papírová kabelka Hermés bílá papírová kabelka Hermés bílá papírová kabelka Hermés bílá papírová kabelka Hermés
 

Není sice tak docela použitelná v tradičním slova smyslu, ale její střih stále pochází z originálního studia designu Hermès.

V současné době nabízí značka Hermès na internetové stránce www.wonderhowto.com 8 šablon zdarma ke stažení. Vyberte si tu, která se vám líbí nejvíce a stáhněte si ji do vašeho počítače. Poté si ji vytiskněte a podle jednoduchého návodu, který najdete na zmíněné adrese, si ji složte. 

Pokud jste ovšem umělecky založení a chcete si tašku pokreslit podle svého, pak pro vás máme dobrou zprávu. Čistě bílou šablonu si můžete stáhnout v PDF formátu zde

Není nic jednoduššího než si doma vyrobit svoji vlastní Hermès papírovou tašku než si na tu pravou vyděláte. Přejeme úspěšné tvoření!

papírová kabelka Hermés, typ The Alice papírová kabelka Hermés, typ The Alice papírová kabelka Hermés, typ The Denis papírová kabelka Hermés, typ The Denis papírová kabelka Hermés, typ The Gregoire papírová kabelka Hermés, typ The Gregoire papírová kabelka Hermés, typ The Jerome papírová kabelka Hermés, typ The Jerome
autor: Jitka

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR