Vyměním letní šaty za rudé boa

hlavní obrázek

Jsem si téměř jista, že nejsem jediná, kdo má skříň nacpanou věcmi, které tam jsou jen proto, aby tam byly. Leží tam a já vím, že právě ty brčálově zelené šaty si na dnešní večírek určitě neobléknu.

červené boa červené boa saténové šaty saténové šaty náramek Leopard Bangle - Charlotte Russe náramek Leopard Bangle - Charlotte Russe
 

Ale každá z nás má jistě nějaké kamarádky. A nezmínila se náhodou jedna z nich, že zelená je její oblíbená barva? Přičemž k její smůle má šatník zářící červenou barvou.

Více nemusím dodávat. Jediné možné řešení je následující. Uskutečněte výměnu! Možná budete obě dvě překvapeny, jaká tajemství ukrývají vaše šatní skříně.

Oblečení, které jste na sobě neměla jednu sezonu a více, pravděpodobně zůstane v hloubi vaší skříně uloženo do nedohledných dob, kdy jej objeví vaše vnoučata. Možná budou nadšena, ale možná na vás spadne sprška posměšků a nevěřícných otázek. A hlavně. Na chvíli, kdy přijdou nějaká vnoučata, si ještě mnohé z nás chvíli počkají. Takže. Proč raději nežít přítomností?! Na vnoučata stejně něco zbude.

Zkrátka výměnný obchod je nejen super šancí pro vás a vaše kamarádky, jak získat nové a nečekané kousky garderóbičky, ale je také super šancí pro vaši peněženku. Ta přece při výměnném obchodě zůstane nedotčena, ne?!

korset - Catherine Malandrino korset - Catherine Malandrino šaty - Catherine Malandrino šaty - Catherine Malandrino šaty - Catherine Malandrino šaty - Catherine Malandrino boty -  Valentino Garavani boty - Valentino Garavani zelené šaty zelené šaty zelené šaty zelené šaty
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
Mája Reaguj ko -29 ok +8

přesně takové zelené šaty,jako jsou na té fotce sháním

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR