Výlet na safari

hlavní obrázek

S nástupem léta je konečně počasí takové, jaké jsme si celý rok přáli. Bohužel sluníčko je někdy až tak agresivní a intenzivní, že naší jedinou starostí zůstává jak se udržet v chladu.

Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08
 

Každý alespoň zčásti tuší, co si má pod pojmem safari styl představit. Ano, základ tvoří barvy khaki, béžová, hnědá, zelená nebo bílá. Pro zpestření šatů a života můžeme zkusit i oranžovou.

Dalším neopomenutelným prvkem jsou klasické šortky, ke kterým si lze vzít elegantní sako či tričko s potiskem se zvířecím motivem.

Ženy, které pracují v kancelářích jistě ocení, že nedílnou součástí celého safari vzhledu jsou sukně pod kolena, které vyzývají k úvahám o krásách gazelích těl.

Před nebezpečnými slunečními paprsky vás kochrání klobouk nebo šátek, který si můžete ovázat okolo hlavy nebo jen tak přehodit přes ramena.

Šperky jsou hlavně z přírodního materiálu, jako je dřevo, kameny nebo kůže. Chybu neuděláme ani když své rozpálené tělo ozdobíme zlatem, jehož tvar by však měl odpovídat stylu etno.

U těchto klasických modelů z přírodních materiálů je výhoda, že se nemusíte příliš zaobírat obuví, protože se hodí jakákoliv. Ať si vyjdete ven v žabkách, nejlépe kožených, lodičkách přírodních barev či jen v teniskách, vždy máte zaručeno, že nesejdete z cesty vkusu a elegance.

Ten, kdo zná film Lvice Elsa, jistě ví o čem je řeč a může vřele doporučit. Praktická stránka modelů je zde zaručena.

Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 Proenza Schouler Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 dámská hnědá halenka s mašlí a skládaná sukně Proenza Schouler dámská hnědá halenka s mašlí a skládaná sukně Proenza Schouler GF Ferré Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 dámský světle béžový komplet Proenza Schouler dámský světle béžový komplet Proenza Schouler Nicole Miller Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08 dámský šedivý svetr, zlatý top a hnědá sukně Proenza Schouler dámský šedivý svetr, zlatý top a hnědá sukně Proenza Schouler Nicole Miller Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08 dámský světle béžový kabátek, šortky a bílá košile s mašlí Proenza Schouler dámský světle béžový kabátek, šortky a bílá košile s mašlí Proenza Schouler Michael Kors Jaro/Léto 08 Michael Kors Jaro/Léto 08 dámské béžové šaty s hnědým páskem Proenza Schouler dámské béžové šaty s hnědým páskem Proenza Schouler Michael Kors Jaro/Léto 08 Michael Kors Jaro/Léto 08 dámský hnědý kabátek se sukní a páskem Proenza Schouler dámský hnědý kabátek se sukní a páskem Proenza Schouler dámský světle šedivý kabátek se sukní a páskem Proenza Schouler dámský světle šedivý kabátek se sukní a páskem Proenza Schouler dámský světle hnědý semišový kabátek Proenza Schouler dámský světle hnědý semišový kabátek Proenza Schouler
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR