Vyhrajte triko s Nymph!

hlavní obrázek

Pokud chodíte po Praze a smutně koukáte do výloh s jelenem, protože byste si rádi něco koupili, ale máte zrovna hluboko do kapsy, pojďte soutěžit!

fialové triko s obrázkem psa, černý a fialový náramek Nymph fialové triko s obrázkem psa, černý a fialový náramek Nymph krátké šedé sáčko z příjemného měkkého materiálu s vojenskými nárameníky Nymph krátké šedé sáčko z příjemného měkkého materiálu s vojenskými nárameníky Nymph kolová sukně v pudrové barvě s volánky Nymph kolová sukně v pudrové barvě s volánky Nymph
 

Dva malé pražské obchůdky Nymph v Palackého a Štefánikově ulici skrývají za sklem ozdobeným jeleny tajuplné dobrodružství pro všechny milovníky vintage módy. Nejen obyčejná radost z nákupu, ale rozmařilé nadšení, jako z pokladu, nalezeného hluboko na dně babiččiny vyřezávané truhly, tak nějak by se dal charakterizovat pocit, se kterým budete z Nymphího obchůdku odcházet, podaří-li se vám ulovit nějaký pěkný a cenný kousek. A cenný myslíme hodnotou, protože ceny jsou tady opravdu lidové.

Ať už chcete šaty, sáčko nebo tričko a džíny, v krámku se ocitnete uprostřed tajuplného světa plného fascinujících módních výjevů, které vás obklopí a uchvátí. Nabírané rukávy, vysoký pas, tlusté pleteniny, snížený sed, motivy zvířat, černá krajka, pastelové odstíny, zúžené nohavice, balónové sukně či pouzdrové šaty. Prostě tu na vás čeká móda s nápadem a to za rozumné ceny. Veškeré zboží je totiž vybíráno z končících kolekcí několika značkových evropských výrobců.

Pokud však chcete něco z tohoto čarovného království hned a zadarmo, pojďte si s námi zasoutěžit.

Odpověď pošlete do 10. února 2011. Ze správných došlých odpovědí vylosujeme šťastlivce, který získá fialkové triko s obrázkem psa a barevně sladěný černý a fialový náramek.

Více info o obchodě na: www.fashion-station.cz

Soutěžní otázka

Dá se koupit oblečení z pražských obchodů Nymph také jinde v České republice?flaušový kabát s námořnickými knoflíky ve dvouřadém zapínání Nymph flaušový kabát s námořnickými knoflíky ve dvouřadém zapínání Nymph černé kalhoty se sníženým sedem Nymph černé kalhoty se sníženým sedem Nymph krajkové korzetové šaty se šifónovou spodničkou Nymph krajkové korzetové šaty se šifónovou spodničkou Nymph neprůhledné elastické legíny s černou krajkou Nymph neprůhledné elastické legíny s černou krajkou Nymph dámské hnědé krajkované šortky Nymph dámské hnědé krajkované šortky Nymph dámské zelené holínky se sněrováním Nymph dámské zelené holínky se sněrováním Nymph
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR