Vyhrajte doplňky Jany Minaříkové

hlavní obrázek

V pátek 15. dubna vypukne v prostorách karlínské tovární haly v Praze další ročník festivalu nezávislé módy Code:Mode, na kterém se představí stovka módních návrhářů a designéru z celé České republiky.

cena do soutěže - dámská šálka Jana Minaříková cena do soutěže - dámská šálka Jana Minaříková cena do soutěže - dámská taštička Jana Minaříková cena do soutěže - dámská taštička Jana Minaříková
 

V letošním programu nebude chybět ani stánek mladé návrhářky Jany Minaříkové, která momentálně tvoří v Belgii, její oblečení je však určené především českých zákaznicím.

Mohlo by se zdát, že Jana Minaříková je na módním poli teprve nováčkem, ale opak je pravdou. I přesto, že studium oděvního návrhářství na Technické univerzitě v Liberci dokončila teprve v minulém roce, za sebou má již řadu úspěšných kolekcí i přehlídek, a její oblečení je k dostání i v některých pražských obchodech jako jsou například Hard-de-Core nebo Parazit Fashionstore.

Charakteristickým rysem oblečení této talentované návrhářky jsou především kvalitní materiály, které nakupuje nejraději v Itálii, čisté linie a v neposlední řadě originální střihy.

My vám dnes nabízíme možnost vyhrát z dílny Jany Minaříkové dvě šálky a malou taštičku. Stačí, když do čtvrtka 14. dubna odpovíte na naši soutěžní otázku. Správnou odpověď naleznete přímo na stránkách návrhářky www.minarikova.com.

Soutěžní otázka

V kolika kamenných obchodem můžete najít oblečení návrhářky Jany Minaříkové?
cena do soutěže - dámská šálka Jana Minaříková cena do soutěže - dámská šálka Jana Minaříková dámský černý kabát Jana Minaříková dámský černý kabát Jana Minaříková dámská bílá košile a šedivá sukně Jana Minaříková dámská bílá košile a šedivá sukně Jana Minaříková dámské šedé sako Jana Minaříková dámské šedé sako Jana Minaříková dámké černé triko s fialovým potiskem Jana Minaříková dámké černé triko s fialovým potiskem Jana Minaříková dámský černý top Jana Minaříková dámský černý top Jana Minaříková dámská černá mikina s žluto-oranžovým potiskem Jana Minaříková dámská černá mikina s žluto-oranžovým potiskem Jana Minaříková dámská černá sukně s modrým potiskem Jana Minaříková dámská černá sukně s modrým potiskem Jana Minaříková
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR