Výherci doplňků Jany Minaříkové

hlavní obrázek

Minulý týden jsme vyhlásili soutěž o doplňky mladé české návrhářky Jany Minaříkové. Dnes vám prozradíme jména tří šťastných výherců, kteří se mohou těšit na doplňky této talentované designérky.

dámské černé letní šaty Jana Minaříková dámské černé letní šaty Jana Minaříková
 

Jak už jsme také informovali, dnešním dnem začíná v prostorách karlínské tovární haly na Praze 8 další z ročníků festivalu nezávislé módy, aneb Code:Mode 2011, na kterém můžete spatřit originální oblečení a doplňky od stovky českých nezávislých návrhářů a tvůrců. Mezi nimi najdete mimo jiné stánek i Jany Minaříkové. Pakliže jste tedy nevyhráli, můžete se zajít podívat na další kousky Jany Minaříkové právě sem.

A teď už konečně k výhercům!

Ptali jsme se vás v kolika kamenných obchodech můžete najít oblečení Jany Minaříkové. Správná odpověď je v 5 a výhercemi se stávají:

1. Tereza Kačenová
2. Myška Mámina
3. Tereza Sedláková

Výherkyním gratulujeme! A my si opět neodpustíme opomenout, že další soutěže budou následovat, takže nás sledujte a soutěžte!

dámský béžový baloňák Jana Minaříková dámský béžový baloňák Jana Minaříková dámský béžový baloňák s mašlí Jana Minaříková dámský béžový baloňák s mašlí Jana Minaříková dámský průhledný top Jana Minaříková dámský průhledný top Jana Minaříková dámský fialový top Jana Minaříková dámský fialový top Jana Minaříková
autor: Kami

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR