Výborné JitrNice

hlavní obrázek

Projekt Jitrnice se zrodil pod rukama dvou kamarádek, které v současné době studují Vysoko školu designu a vizuálních komunikací.

brože Pac Mac (100,- Kč) brože Pac Mac (100,- Kč) přívěšek Kazeta (150,- Kč) přívěšek Kazeta (150,- Kč) přívěšek Gameboy (150,- Kč) přívěšek Gameboy (150,- Kč) náušnice Mikrofony (150,- Kč) náušnice Mikrofony (150,- Kč) peněženka Kazeta (350,- Kč) peněženka Kazeta (350,- Kč)
 

Název vznikl spojením jejich pseudonymů a taky trochu náhodou. JI  jako Jillie, TR jako Tracia, NICE jako pěkný.

Jde o slečny, co se zajímají o módu a mají za to, že v současné době na českém trhu chybí originalita. Jejich výrobky jsou především pro zákazníky, kteří se chtějí alespoň trochu odlišit, nějak oživit svůj outfit a libují si v doplňcích.

Zpočátku dělaly holky věci jen pro sebe a kamarády, postupem času se ale rozhodly, že své výrobky nabídnou veřejnosti.

Na jejich e-shopu najdete přívěšky na krk, brože, náušnice, peněženky nebo tzv. zipáky a určitě toho bude i časem přibývat. Všechny tyto věci mají ale jedno společné, všechny jsou  hravé a chtějí potěšit budoucího majitele.

Co se týče materiálu, převažují v jejich nabídce zažehlovací korálky HAMA, které si můžete pamatovat už z dob 90. let, kdy byly velmi populární. JitrTeam se rozhodl je využít při realizaci svých nápadů na doplňky a vdechnout jim tak nový úžas.

Zboží je cenově dostupné všem. Oživit  si svůj šatník nebo udělat radost sobě či někomu jinému vás bude stát i s poštovným okolo 200,- Kč.

Věci z JitrNice můžete objednávat přímo z jejich e-shopu nebo si můžete zajít do kamenného obchodu Julius ve Voršilské ulicii v Praze, kde mají některé výrobky své zástupce.

Vaše objednávka vám přijde domů poštou přibližně do jednoho týdne, a to ve speciálním obalu, který vás jistě potěší.

Holky z Jitrnice můžete kontaktovat i s požadavkem na speciální výrobek, který byste si přáli vyrobit. Veškeré kontaktní údaje najdete na jejich internetových stránkách, kam můžete psát své vzkazy veřejně do knihy, nebo na jejich e-mail.

Více info na: www.jitrnice.org

brož Mašle (100,- Kč) brož Mašle (100,- Kč) náušnice Dortíky (100,- Kč) náušnice Dortíky (100,- Kč) brož Dortík s mašličkou (100,- Kč) brož Dortík s mašličkou (100,- Kč) zipák Donut (80,- Kč) zipák Donut (80,- Kč) šála Cold (400,- Kč) šála Cold (400,- Kč) šála Vánoce (400,- Kč) šála Vánoce (400,- Kč) brož Foťák (100,- Kč) brož Foťák (100,- Kč)
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
Anke Reaguj ko 0 ok +2

Proc ste tak negativni. Ok,doslova originalni to neni ale vzhledem k tomu co vidim v nabidce beznych obchodu se mi to originalni zda. Jentak dal jitrnice!

mickaxxx Reaguj ko 0 ok 0

souhlasim s Lizzie...To,ze zde vyrobky tohoto nikdo nezna jeste neznamena,ze je to original.-)))je to tu vubec cele pretocene s tou modou.-)v mem pripade,at ziji "modni navrhari" co neumi ani vyzehlit sukni:-)))

Killinka Reaguj ko 0 ok +1

Tak tohle se mi fakt libi! Originalni a zajimave vecicky. Hned si neco objednam, protoze tohle se jen tak neokouka :)!

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR