Vybarvi si prestižky

Asi každý z nás si pamatuje na tradiční české tenisky, které zářily především modrobílou kombinací. Dnes už je však doba dávno jiná, tudíž dnes už vaše prestižky mohou zářit nejen různými barvami, ale dokonce i ve vámi zvolené kombinaci.

raper Orion v kampani Prestige raper Orion v kampani Prestige červené prestižky červené prestižky
 

Výrobce těchto známých tenisek, společnost Moleda a.s., se v minulém roce rozhodla následovat své zahraniční kolegy, jako například značku Nike, a nabídnout svým zákazníkům možnost si navrhnout své vlastní barevné prestižky. Firma dokonce oslovila i českého rapera Oriona z kapely PSH.

Momentálně probíhá na stránkách tenisek soutěž o nejlepší návrh. Každý z čtenářů si může nejen navrhnout vlastní model prestižek, ale i hlasovat pro kterýkoliv pár by se mu nejvíce líbil v sériové výrobě. Výherců bude více, každý měsíc se vybere jeden.

Za naši redakci můžeme potvrdit, že navrhování svého osobního modelu je opravdu zábavné a pro hravější nátury skoro až návykové. Přesvědčte se sami!

Více info na: www.prestizky.cz

Meggie 1 Meggie 1 Meggie 2 Meggie 2 Meggie 3 Meggie 3 Meggie 4 Meggie 4 Meggie 5 Meggie 5 M.O. - Sova M.O. - Sova MGD 001 MGD 001 MGD 002 MGD 002 MGD 003 MGD 003 MGD 004 MGD 004
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR