Vohoz párty

hlavní obrázek

Po třech letech své existence se český internetový obchod Vohoz rozhodl uspořádat večírek spojený s výprodejovou akcí.

obří polštáře s potiskem obří polštáře s potiskem dámská trička dámská trička
 

V galerií FotoGrafic na Starém Městě v Praze proběhl netradiční večírek, kdy prostor staré továrny zaplnily místo fotografií barevné polštáře, trička, tašky, sukýnky a další originální kousky e-shopu.  
  
Vohoz.cz se specializuje na návrhy originálních potisků oblečení  a doplňků. Na párty Vohozu byly k dostání hlavně starší kolekce z kamenných obchodů. Na večírku proběhla i tombola se spoustou luxusních kousků a aukce, kde se daly  vydražit neuvěřitelné poklady, například úplně první tričko Vohuzu!

Zákazníci a přátelé se postupně převlékali do nových modelů  Vohozu, pili a tančili a užívali si dalších slev v průběhu mejdanu. Všichni se skvěle bavili a těm, co to nestihli zbývá jen doufat, že proběhne další stejně vydařený ročník a nebo rychle skoupit poslední kousky z výprodeje v pražském obchodě Pour Pour ve Voršilské ulici, kde ještě pár dní potrvá totální likvidace, a to nejen Vohozu!

šťastná návštěvnice Vohoz párty šťastná návštěvnice Vohoz párty dražební aukce Vohoz oblečení dražební aukce Vohoz oblečení barevné doplňky barevné doplňky barevné polštáře barevné polštáře
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR