Jarní dýchánek u Vivetty

hlavní obrázek

Italská značka Vivetta nabízí ženské oblečení originálních střihů s lehkým dotykem rock´n´rollu i vintage.

dámské červené šaty s mašlí Vivetta dámské červené šaty s mašlí Vivetta dámská černá košilka s mašlí a šedá sukně Vivetta dámská černá košilka s mašlí a šedá sukně Vivetta
 

Za značkou Vivetta stojí italská designérka Vivi Ponti, která ji založila v roce 2008, poté co vyhrála soutěž mladých designérů „Who´s next“.

Oblečení, které navrhuje, je výhradně šito v Itálii z tamních materiálů. Vivetta se prodává asi ve dvaceti buticích po celém světě. Kromě Itálie i ve Velké Británii, Belgii, Číně nebo Francii. Jejich oblečení lze koupit i přes e-shop. Vivetta má i podporu z nejvyšších módních míst, a to od Evy Fontanelli, šéfredaktorky italské Vogue.

Vivi Ponti navrhuje oblečení velmi ženské. V kolekci pro letošní jaro a léto 2011 najdete především šaty, sukně a halenky, vše v zajímavých střizích, které zdůrazňují  ženskost dámské postavy. Šaty mají originální detaily, často se objevují mašličky nebo jsou využity průhledné materiály, které oděv ozvláštní. Vivetta se inspiruje i vintage módou, proto některé šaty mají nádech retra. Ostatně neobvyklé a neočekávané prvky jsou pro tvorbu Viti Ponti typické.

Co se barev týče, téměř celá kolekce je v paletě černo-červeno-bílé, jak tomu bylo i u její zimní kolekce. Hra s barvami a jejich kombinace je další z prvků charakteristických pro tuto mladou značku.

Vy si můžete modely od Vivetta objednat přes její e-shop na adrese www.vivetta.it. Cena šatů se pohybuje v průměru kolem 150 euro, sukně kolem 60 euro.

dámské černé šaty s mašlí Vivetta dámské černé šaty s mašlí Vivetta dámská černá košilka s mašlí a šedá sukně Vivetta dámská černá košilka s mašlí a šedá sukně Vivetta dámské černé šaty Vivetta dámské černé šaty Vivetta dámské šedé šaty Vivetta dámské šedé šaty Vivetta dámská bílá košilka s mašlí a černá sukně Vivetta dámská bílá košilka s mašlí a černá sukně Vivetta dámské bílé šaty Vivetta dámské bílé šaty Vivetta dámský černý kabátek a minisukně Vivetta dámský černý kabátek a minisukně Vivetta dámské černé šaty Vivetta dámské černé šaty Vivetta dámský bílý overal s mašličkami Vivetta dámský bílý overal s mašličkami Vivetta dámský černý overal s mašličkami Vivetta dámský černý overal s mašličkami Vivetta dámské černé šaty Vivetta dámské černé šaty Vivetta dámské černobílé šaty Vivetta dámské černobílé šaty Vivetta dámská červeno-černá bundička a černé šortky Vivetta dámská červeno-černá bundička a černé šortky Vivetta dámské červeno-černé šaty Vivetta dámské červeno-černé šaty Vivetta dámské červeno-černé šaty Vivetta dámské červeno-černé šaty Vivetta dámský červený kabátek a sukně Vivetta dámský červený kabátek a sukně Vivetta
autor: Any

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR