Vítězná Nympha

hlavní obrázek

Pokud vás baví, když na Salonu vyhlašujeme soutěže, a rádi s námi pokoušíte štěstí, určitě máte ještě radši dny, kdy odměňujeme. Je pátek a ta chvíle je právě tu.

fialkové triko s obrázkem psa, černý a fialový náramek fialkové triko s obrázkem psa, černý a fialový náramek
 

Před čtrnácti dny jsme vás lákali na značkové oblečky z pražských outletových obchůdků Nymph, kde nakoupíte nejen zajímavé a nápadité módní kousky, ale zároveň vám zbytečně nevykrvácí peněženka. Tak totiž outlet funguje. Nabízí stoprocentně nové, nepoužité a originální zboží ze starších či končících kolekcí, ale za nízké ceny. Možná se to nevyplatí, pokud sháníte horké trendy kousky podle poslední módy, ale u vintage stylu, na který je sortiment Nymph zaměřen, čas nehraje tu nejdůležitější roli.

Obchody, o kterých jsme mluvili, najdete v Palackého a Štefánikově ulici v Praze, čili jeden v samém centru, nedaleko Václavského náměstí, a druhý na Smíchově, hned vedle náměstí Arbesova. Pokud jste ovšem chtěli získat fialkové triko s obrázkem psa a barevně sladěný černý a fialový náramek, který nám Nymph do soutěže věnovali, museli jste správně rozlousknout odpověď na otázku, zda se dá oblečení z těchto obchodů koupit ještě jinde v České republice.

Kdo se podíval na webovou stránku, uváděnou v závěru článku, měl rázem jasno. Správná odpověď zní ANO. Oblečení Nymph koupíte ještě v Outletu Hořovice. Do soutěže nám přišlo 30 správných odpovědí a my máme tu krásnou povinnost vylosovat jednoho vítěze. Takže dost napínání, na cenu se může těšit:

Anna Sedláková, Praha 10

Vítězi gratulujeme a vy ostatní nesmutněte a zkuste to znovu třeba hned v pondělí. Chystáme pro vás další soutěž!

holinky holinky nymph-obl1 nymph-obl1 nymph-obl2 nymph-obl2 nymph-obl3 nymph-obl3 nymph-obl4 nymph-obl4 nymph-obl5 nymph-obl5 nymph-obl6 nymph-obl6 nymph-obl7 nymph-obl7
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR