Vila pro současnou ženu

hlavní obrázek

Dánská značka Vila Clothing se věnuje utváření ženské identity. V jejím sortimentu najdete sváteční i pohodlné oblečení, vždy však podtrhující ženskost a eleganci.

vestička z umělé kožešiny (€54.95) vestička z umělé kožešiny (€54.95)
 

Z nabídky si vyberete, ať už máte radši nové trendy či nostalgické kousky s nádechem retra, ať už vyrážíte do společnosti za kulturou, nebo se chystáte jen prožít běžný den. Pokud patříte k ženám, které se rády oblékají elegantně, ale rozhodně si nepotrpí na žádné velké módní výstřelky, je Vila určená právě vám. 

Základní myšlenkou společnosti je nabídnout dívkám i dámám takové oblečení, které je pohodlné, kvalitní, vkusné a cenově dostupné, aby si ho mohla pořídit každá žena, která miluje nákupy, má vkus, ale nechce se stát módní obětí.

Pokud se vám nabídka této dánské značky zalíbí, navštivte e-shop bestsellershop.com, ve kterém kromě Vila Clothes najdete ještě další 4 dánské módní značky (Jack & Jones, Name it, Only a Vero moda). E-shop expeduje do celého světa a za poštovné zaplatíte 12.95 EUR.

Více info na: bestsellershop.com

elegantní šedý blejzr (€ 79.95) elegantní šedý blejzr (€ 79.95) světlý top s nopky z jehněčí příze na přední straně (€ 59.95) světlý top s nopky z jehněčí příze na přední straně (€ 59.95) krátká černá sukně s vysokým pasem na knoflíky (€ 44.95) krátká černá sukně s vysokým pasem na knoflíky (€ 44.95) šedé kraťasy s vysokým pasem a zapínáním na knoflíčky (29.95) šedé kraťasy s vysokým pasem a zapínáním na knoflíčky (29.95) černé koktejlové šaty s balonovou sukní (€ 44.95) černé koktejlové šaty s balonovou sukní (€ 44.95) červené krátké společenské šaty na úzká ramínka (19.98) červené krátké společenské šaty na úzká ramínka (19.98) černé úzké koktejlové šaty s lesklým povrchem a koženým páskem (€ 64.95) černé úzké koktejlové šaty s lesklým povrchem a koženým páskem (€ 64.95) šedá minikabelka Tictac (€19.95) šedá minikabelka Tictac (€19.95)
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
Anonymous Reaguj ko 0 ok +1

My chceme taky Vilu!!!

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR