Versace u H&M již brzy!

hlavní obrázek

Další spolupráce oděvního řetězce H&M se slavným návrhářem spatří světlo v dychtivých očích svých zákazníků už 17. listopadu.

dámské růžové hedvábné šaty Versace pro H&M (3999,-) dámské růžové hedvábné šaty Versace pro H&M (3999,-) dámská černá hedvábná sukně (1499,-), černá hedvábná halenka (1499,-), kožená bunda (5999,-) Versace pro H&M dámská černá hedvábná sukně (1499,-), černá hedvábná halenka (1499,-), kožená bunda (5999,-) Versace pro H&M dámské černé hedvábné šaty (3999,-), černá kožená kabelka (1999,-) Versace pro H&M dámské černé hedvábné šaty (3999,-), černá kožená kabelka (1999,-) Versace pro H&M dámské metalické šaty Versace pro H&M (5999,-) dámské metalické šaty Versace pro H&M (5999,-)
 

Kolekce, kterou ve spolupráci s H&M připravila Donatella Versace, bude v Česku k dostání pouze ve vlajkovém obchodě sídlícím v pražské Nákupní galerii Myslbek. Celosvětová premiéra má navíc pro českého zákazníka výhodu, že se koná ve státní svátek a tudíž bude na nákupy ve volnu dost času.

A na co se můžete těšit? 

„Kolekce H&M je esencí značky Versace. Při této spolupráci jsme čerpali z archivů a zároveň ze svých posledních kolekcí. Přinášíme typické motivy značky Versace, jako jsou zářivé potisky, řecký motiv meandru a odvážné střihy,“ popsala spolupráci Donatella Versace.

Dámské řadě vévodí klasické šaty, zatímco pánská linie se zaměřuje na výrazné krejčovské zpracování. A poprvé za celou dobu spolupráce H&M s proslulými návrháři bude kolekce zahrnovat i doplňky do domácnosti vycházející z návrhů Versace, které ovlivnily interiérový design. 

Lichotivá dámská řada nabídne například malé černé z hedvábného krepu se zlatými řeckými knoflíky na ramínkách z lakované kůže anebo večerní róbu jako pro antickou bohyni, jejichž splývavý charakter vyvažuje korzetový živůtek s kosticí.

Při práci pro H&M sáhl módní dům Versace po některých ze svých nejslavnějších vzorů i potisků, které v dámské řadě využil na šatech, krátkých plisovaných sukních, sametových bundičkách, legínách a džínách. U značky Versace hraje důležitou roli také kůže, takže nemohou chybět ani kožené bundy zdobené zlatými cvoky a zipy. Doplňky zahrnují šněrovací kozačky semišové sandály s cvočky, obojí samozřejmě na vysokém podpatku.

Zkrátka nepřijdou ani milovnice kabelek.

Ty si budou moci vybírat mezi koženými kabelami posetými cvočky nebo sametovými taškami s hravým potiskem zvaným „Miami Palm“.

Pozor! Omezený čas nákupu

Vlajkový obchod H&M v pražské nákupní galerii Myslbek bude ve čtvrtek 17. listopadu otevřený od 8 hodin. Zákazníci obdrží podle pořadí při příchodu barevný náramek, jehož barva bude znamenat určitý časový interval, ve kterém budou mít přístup do vyznačeného oddělení s kolekcí Versace for H&M. Zájemci o limitovanou kolekci tedy budou vědět, v kolik hodit budou mít možnost tuto řadu nakupovat a mohou si tak lépe předběžně naplánovat celý den, který mají Češi díky státnímu svátku volný.

Více info na: www.hm.com

dámská černá kožená bunda s cvočky Versace pro H&M (5999,-) dámská černá kožená bunda s cvočky Versace pro H&M (5999,-) dámská černá hedvábná halenka Versace pro H&M (1499,-) dámská černá hedvábná halenka Versace pro H&M (1499,-) dámská černá hedvábná sukně Versace pro H&M (1499,-) dámská černá hedvábná sukně Versace pro H&M (1499,-) dámské černé kožené šaty s cvočky Versace pro H&M (6999,-) dámské černé kožené šaty s cvočky Versace pro H&M (6999,-) dámské černé hedvábné šaty Versace pro H&M (3999,-) dámské černé hedvábné šaty Versace pro H&M (3999,-) dámské černé šaty s kamínky Versace pro H&M (1799,-) dámské černé šaty s kamínky Versace pro H&M (1799,-) dámské červené šaty Versace pro H&M (1799,-) dámské červené šaty Versace pro H&M (1799,-) dámské zlato-červené náušnice Versace pro H&M (599,-) dámské zlato-červené náušnice Versace pro H&M (599,-)
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR