Vegan tenisky Draven

hlavní obrázek

Americká značka Draven patří k jedněm z mála, kteří se rozhodli nechlubit se jak cizím peřím, tak ani cizí kůží.

Brian Ewnig - plakát Vans Warped Tour 2008 Brian Ewnig - plakát Vans Warped Tour 2008 Duane Peters Duane Peters Rick Thorne Rick Thorne
 

Své veganské tenisky proto vyrábí z materiálů, které jsou bez jakýchkoliv živočišných přísad a nejsou ani testovány na zvířatech.

Je-li řeč o vegan materiálech, pak jde především o syntetickou "kůži", která se té pravé  podobá nejen vzhledově, ale i svými vlastnostmi. Spodní část bot, tedy podrážka je u všech modelů vyrobena z pryžové gumy a celé boty jsou slepeny lepidlem, které též neobsahuje žádné zvířecí prvky.

Tenisky značky Draven jsou rozděleny do několika sekcí, většinou pojmenovaných podle lidí, kteří danou kolekci zrovna navrhovali. V nabídce proto můžete najít tenisky od ilustrátora Briana Ewniga, známého svými lebkami, grafika Franka Kozika, povědomého jistě většině ze spolupráce s figurkami Kidrobot, skateboardisty Duaneho Peterse, jezdce BMX Ricka Thorneho a dalších.

Cena tenisek se pohybuje od 30 do 55 dolarů, poštovné do Čech vychází na 31 dolarů. Pro úplnost opět dodáváme, že aktuální kurz amerického dolaru je podle ČNB k dnešnímu dni 18,95 Kč.

Více info na: www.draven.com

Vegan tenisky Draven najdete i na českých e-shopech jako například na: www.coreshop.cz nebo www.metalshop.cz

Tokyo Hiro - Muteki CVO (43 USD) Tokyo Hiro - Muteki CVO (43 USD) Tokyo Hiro - Sparta Muteki Low (58 USD) Tokyo Hiro - Sparta Muteki Low (58 USD) Distortion - CVO (45 USD) Distortion - CVO (45 USD) Duane Peters - Leopard Low (44 USD) Duane Peters - Leopard Low (44 USD) Duane Peters - High (46 USD) Duane Peters - High (46 USD) Duane Peters - 77 (55 USD) Duane Peters - 77 (55 USD) černé tenisky s potiskem Draven černé tenisky s potiskem Draven černé tenisky s potiskem Draven černé tenisky s potiskem Draven Duane Peters - Master (54 USD) Duane Peters - Master (54 USD) černé tenisky s potiskem Draven černé tenisky s potiskem Draven Muerto - Mid (54 USD) Muerto - Mid (54 USD) černé tenisky s potiskem Draven černé tenisky s potiskem Draven Misfits - Face Off High (49 USD) Misfits - Face Off High (49 USD) Fur Slip-on (39 USD) Fur Slip-on (39 USD)
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR