Večerní šaty

hlavní obrázek

Všechny ženy na celém světě spojuje vášeň pro krásné šaty. I přesto, že v této hektické době raději volíme denní úbor skládající se především z džínů a saka, jsou chvíle, kdy se rády změníme v princezny.

 

Oblékneme si  dlouhé večerní šaty jako z pohádky a vyhlížíme v nich svého prince. V tomto zimním období se nám nejlépe budou hodit šaty stylu Večernice, tzn. černé či tmavě modré posázené zářícími kameny.

Ať žije retro!

Pokud pro nás dlouhé šaty znamenají spíše extravaganci, které je lépe se vyhnout, můžeme sáhnout po kratších nabíraných šatech à la padesátá léta, které většinou obepíná široký pásek.

Přebornicí v tvorbě večerních šatů je dozajista Donatella Versace, jejíž šaty si proto také oblíbila kdejaká celebrita, protože tato návrhářka vždy ví, jak zdůraznit ženské křivky a přednosti. Na její nejnovější výtvory se můžete mrknout pod tímto článkem.

K večerním šatům rozhodně patří šperky a luxusní doplňky, na nichž není radno příliš šetřit.

Více info na: www.versace.com

Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06 Matthew Williamson Podzim/Zima 06
autor: Kamila

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR