Ve stylu gentlemana

hlavní obrázek

Známý anglický herec Jude Law se stal již potřetí tváří luxusní pánské londýnské značky Dunhill.

Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09
 

Na přípravě této kampaně spolupracoval herec s fotografem Gregem Williamsem, známým díky exkluzivním záběrům z  bondovek a mnoha dalších filmů jako Bournovo ultimátum nebo Talentovaný pan Rippley. Dějištěm focení se stalo kouzelné prostředí pláže Merseyside městečka Ainsdale v severozápadní Anglii.

Pro letošní sezónu představuje Dunhill všestrannou kolekci oděvů jako stvořenou pro letní cestování. Speciálně ošetřené a odlehčené textílie se nejen snadno zabalí do jakéhokoli zavazadla, ale především dokáží chránit před všemi rozmary letního počasí.

Řadu oblečení, od dokonale padnoucích obleků po neformální šortky a trička,  doplňuje kolekce bot, cestovních i manažerských zavazadel a dalších doplňků jako kravaty, pásky, přívěsky na klíče a psací potřeby.

Inspirací pro novou kolekci byl životní styl typického britského gentlemana,  to jak se prostřednictvím svého oblečení prezentuje mezi lidmi i to jak se oblékne, když si chce užít chvíli o samotě.

Více info na: www.dunhill.com

Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09 Dunhill Jaro/Léto 09
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR