Vánocům vstříc na kole

hlavní obrázek

Kdo by nechtěl alespoň na chvílí utéci, respektive ujet před vším tím předvánočním shonem a stresem? Jistě každý z nás. A od toho je tu právě Auto*Mat a jeho vánoční cyklojízda s vánočním večírkem.

Vánoční večírek Auto*Matu Vánoční večírek Auto*Matu Auto*Mat Auto*Mat Auto*Mat Auto*Mat Auto*Mat Auto*Mat
 

Nejste-li však trénovaný cyklista či cyklistka, nebo se vám jen nechce v dnešních mrazech osedlávat svého věrného dvoukolého druha, pak nemusíte zoufat. Stejně jako loni před Vánocemi, i letos pořádá iniciativa Auto*Mat kromě vánoční cyklojízdy i vánoční večírek, a podle všeho je opět na co se těšit.

Své originální šperky, doplňky a oblečení na něm budou prodávat obchody a návrháři Rybanaruby, Deafmessanger, Švihaj Šuhaj, který představí kabelky z ojetých plášťů Balkan Tango, Second-hand made šperky a další. Na místě se navíc budou tisknout i trička Auto*Matu, tudíž nebudete-li si chtít kupovat přímo nové tričko, můžete si donést a nechat potisknout své vlastní.

O občerstvení se postarají Food Aid catering, bar Haly C, polévkový bar Anamo OHF  či kavárna Mamacoffee.

Výborné občerstvení a skvělé doplňky ale nejsou jediné na programu večera. Během  večírku budou hrát k poslechu Broken Glass Quartet a Miky-discjockey.

Poté, co na večírek dorazí i vánoční cyklojízda, proběhne bohatá tombola, v níž budete moci vyhrát řadu zajímavých dárků. Kromě řady cyklodoplňků a výrobků od vystavovatelů i knihy z nakladatelství Torst a Leda, vstupenky na talk show Jana Krause nebo do divadla Archa, vybraná vína z pražské vinotéky Karlovo náměstí 17 či poukazy do restaurace Lehká hlava, kaváren The Globe, Vypálené koťátko nebo čajovny Amana.

Benefiční vstupné na večírek je 100,- Kč. Pro členy Klubu přátel Auto*Matu je vstup zdarma.

Poznámka na závěr. Vyrazíte-li kromě večírku i na vánoční cyklojízdu, nezapomeňte ozdobit i svého dvoukolého miláčka! 

Vánoční večírek Auto*Mat
17. 12. 2009 od 17:00
Hala C, Drahobejlova 15, Praha 9 – Libeň
MHD: tram 3, 8 — Ocelářská, tram 12, 15 — U svobodárny, Metro B — Českomoravská

Vánoční cyklojízda
17. 12. 2009, sraz v 18:00 na náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3

Více o Auto*Matu na: www.auto-mat.cz

Auto*Mat Auto*Mat Auto*Mat Auto*Mat Deaf Messanger Deaf Messanger Deaf Messanger Deaf Messanger Deaf Messanger Deaf Messanger Deaf Messanger Deaf Messanger Deaf Messanger Deaf Messanger Deaf Messanger Deaf Messanger Balkan Tango Balkan Tango Balkan Tango Balkan Tango
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR