Vánoce s vánočním bazarem

hlavní obrázek

Vánoční bazar v Mokré čtvrti proběhl letos již popáté. Charitativní akci pořádali tradičně herečky Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmové spolu s Peterem Butkem od 14. do 17. prosince.

Peter Butko a Zuzana Stivínová Peter Butko a Zuzana Stivínová zpěvačka a moderátorka Ester Kočičková zpěvačka a moderátorka Ester Kočičková Peter Butka, Táňa Vilhelmová a Aňa Geislerová Peter Butka, Táňa Vilhelmová a Aňa Geislerová herečky Táňa Vilhemová, Aňa Geislerová a její syn Bruno herečky Táňa Vilhemová, Aňa Geislerová a její syn Bruno zpěvačka Tereza Černochová zpěvačka Tereza Černochová
 

Od pátku do neděle přicházeli lidé do sálu a předsálí pražského divadla Disk v Karlově ulici 26, kam nosili od korálků, skleniček, zděděných nebo legračních věciček až po vzácné předměty, které se pak následně prodávaly a dražily.

Výtěžek z prodeje a dražby byl letos věnován třem neziskovým organizacím - Nadaci Terezy Maxové,  Klubu nemocných cystickou fibrózou a občanskému sdružení Anabell pomáhajícímu dívkám trpícím mentální anorexií a bulimií.

Celý bazar tradičně vyvrcholil pondělním večerem v Lucerna Music Baru, kdy v různých kombinovaných duetech vystoupili nejen pořadatelky Aňa s Táňou, ale také herečka Zuzana Stivínová, zpěvačka Lenka Dusilová, muzikanti Matěj Ruppert a Roman Holý společně s Terezou Černochovou, Tonyou Graves a Danem Bártou, herci Vojtěch Dyk, Bohumil Klepl, Pavel Liška, Petr Čtvrtníček, Sandra Nováková, Jitka Čvančarová, ale také třeba Strážnický zpěvokol Policie Prahy 1 a celá řada dalších.

Celý večer se natáčel a výtěžek z prodeje tohoto DVD půjde opět daným charitám.

Více info na: www.sergeart.com

autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR