V rytmu Methods NYC

hlavní obrázek

Vnímáte hudbu jako svůj životní styl? Máte v srdci rytmus rapu a hip hopu? Pak právě vám je určen náš dnešní článek o americkém e-shopu Methods NYC.

party v podání francouzského DJe Von D, jehož Methods NYC podporují party v podání francouzského DJe Von D, jehož Methods NYC podporují návštěvník party v triku Methods NYC návštěvník party v triku Methods NYC party v podání francouzského DJe Von D a anglického MC Diggadee party v podání francouzského DJe Von D a anglického MC Diggadee francouzský DJ Von D v triku Methods NYC francouzský DJ Von D v triku Methods NYC
 

Oblečení Methods NYC je jedinečné svým úzkým spojením s hubením průmyslem. Společnost pravidelně podporuje nejen hudební koncerty, akce, ale i jednotlivé umělce.

Oblečení v rytmu rapu

Najít dnes kvalitní e-shop se streetwearovou módou není velký problém, ale teprve Methods NYC přináší kolekce, které krystalizují z rapové a hip hopové scény. Tvorba oblečení je nejen ve spolupráci s hudebními aktéry, ale také přímo pro ně.  Tak se vám může stát, že na párty budete mít stejné tričko jako váš oblíbený DJ nebo můžete nosit stejnou kšiltovku jako americký raper Fat Joe.

Originalita Methods NY

Největší kvalitou společnosti Methods NYC je její skupina designérů, která se skládá z alternativních umělců. Tito návrháři miluji graffiti, street art, komiksy a samozřejmě také hip hop a rap. Stylová trička s propracovanými grafickými návrhy pro vás navrhl třeba i zkušený tatér Jesse Smith.

Nabízené kolekce zahrnují trička, kšiltovky, pohodlné mikiny, elegantní košile, ale i hudební CD, DVD a knihy.

A pokud byste pánové chtěli potěšit i své slečny, tak i pro ně nabízí e-shop také trička se zajímavým designem. Poštovné do České republiky vyjde na 22 dolarů.

Více info na: www.methodsnyc.com

pánské černé triko s potiskem SpaceCase ($ 26) pánské černé triko s potiskem SpaceCase ($ 26) pánské bílé triko s potiskem Fresh Cuts ($ 26) pánské bílé triko s potiskem Fresh Cuts ($ 26) pánská kostkovaná košile Blue Meanie ($ 20) pánská kostkovaná košile Blue Meanie ($ 20) pánské bílé triko s potiskem Rampage ($ 26) pánské bílé triko s potiskem Rampage ($ 26) pánské šedivé triko s potiskem Rampage ($ 26) pánské šedivé triko s potiskem Rampage ($ 26) pánské bílé triko s potiskem The Abductor ($ 26) pánské bílé triko s potiskem The Abductor ($ 26) pánská kostkovaná košile Sgt. Pepper ($ 20) pánská kostkovaná košile Sgt. Pepper ($ 20) pánské černé triko s potiskem The Abductor ($ 26) pánské černé triko s potiskem The Abductor ($ 26)
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR