V duchu vintage

hlavní obrázek

Nová kolekce švédské značky KappAhl s názvem Vintage Stories je inspirovaná módou přelomu minulého století.

dámský bílý šátek KappAhl dámský bílý šátek KappAhl dámské bílé šaty KappAhl dámské bílé šaty KappAhl dámská bílá halenka KappAhl dámská bílá halenka KappAhl
 

KappAhl je na českém trhu nováčkem. Poprvé si její oblečení mohly české zákaznice vyzkoušet teprve loni. Vedle dámské módy se zaměřuje i na pánský a dětský styl. Ústřední je ale dámská kolekce určená především ženám nad 30 let, které ocení jednoduchost a čistotu střihu.

Romatinka průsvitných materiálů

Jak už jsme zmínila, jarní kolekce s názvem Vintage Stories je inspirována romantickým obdobím začátku minulého století, kdy prim hrály průsvitné materiály, krajkové vsadky, výšivky, sámky a knoflíky. „Je to doba dobrého oblékání a cudné módy. Zaměřili jsme se proto na propracované detaily. Inspirace rovněž pochází z vintage obchodů v Paříži, kde lze najít krásné starožitné seprané bavlněné látky a tkaniny,“ prozradila Sophie Lilja, vedoucí designérka dámského oddělení KappAhl.

Na přelomu století byla klíčovým oděvem zdobená bílá halenka, dlouhá sukně a svetřík s vyšívanými zvonovými rukávy. Stejně tak je tomu i v této kolekci. Nosí se vrstvený styl se starožitnými šperky z tmavšího stříbra a drahokamů.

Bílá s panensky růžovou

Dominujícím efektem celé kolekce je téměř výhradně bílá barva s prvky světle růžové a jemným akcentem vybledlé pískové pro rustikální dojem. Propracované střihy jsou pak zdobeny dírkovými výšivkami a háčkovanými krajkami.

Kolekce je v prodeji už od dubna letošního roku a u nás ji seženete ve vybraných obchodních domech po celé republice.

Více info: www.kappahl.com

Video

jarní kolekce KappAhl s názvem Vintage Stories
dámská bílá halenka KappAhl dámská bílá halenka KappAhl dámská bílá halenka KappAhl dámská bílá halenka KappAhl dámská bílá sukně KappAhl dámská bílá sukně KappAhl dámské bílé šaty KappAhl dámské bílé šaty KappAhl dámské bílé šaty KappAhl dámské bílé šaty KappAhl dámská světle růžová halenka KappAhl dámská světle růžová halenka KappAhl dámské světle růžové kraťasy KappAhl dámské světle růžové kraťasy KappAhl dámská světle béžová brož KappAhl dámská světle béžová brož KappAhl dámská světle béžová krajková kabelka KappAhl dámská světle béžová krajková kabelka KappAhl dámský přívěšek z tmavého stříbrna KappAhl dámský přívěšek z tmavého stříbrna KappAhl dámské stříbrné náušnice s kameny KappAhl dámské stříbrné náušnice s kameny KappAhl
autor: Maria

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR