Úžasné korzety Yany Thal

hlavní obrázek

Yana Thal - protiklad všední módy obchodních domů. Značka Yana Thal je určena všem, jejichž šatník je výrazem jejich osobnosti.

Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 bleděmodrý korzet a bleděmodré kalhotky s volánky Yana Thal bleděmodrý korzet a bleděmodré kalhotky s volánky Yana Thal světle zelený korzet a bleděmodré kalhotky s volánky Yana Thal světle zelený korzet a bleděmodré kalhotky s volánky Yana Thal dámský růžový top bez ramínek a bleděmodrá tylová sukně Yana Thal dámský růžový top bez ramínek a bleděmodrá tylová sukně Yana Thal dámské bílé šaty s černým potiskem Yana Thal dámské bílé šaty s černým potiskem Yana Thal dámská modrá mikina a černé turecké kalhoty Yana Thal dámská modrá mikina a černé turecké kalhoty Yana Thal dámská růžová mikina a šedé legíny Yana Thal dámská růžová mikina a šedé legíny Yana Thal
 

Jana Thálová tvořící pod značkou Yana Thal vystudovala VOŠ Oděvního Návrhářství v Praze. V roce 2004 pracovala v ateliéru M. Shariff Sharify v Londýně a následně spolupracovala s Vilmou Oakley na výrobě korzetů pro renomované londýnské značky. Na tvorbu korzetů se zaměřuje i ve své součastné tvorbě. Korzety jsou vyráběny ručně za pomoci tradičních korzetářských metod. Pro vyztužení jsou použity velice kvalitní kostice z pružné oceli. Tyto speciální kostice jsou velice ohebné a pohodlné k nošení, ale nedochází k jejich deformaci jako u klasických plastových kostic. Všechny naše korzety jsou schopné zúžit váš pas až o 8 cm.

Ač se informace, že korzet může být pohodlný zdá trochu zvláštní, je to tak. Z vlastní zkušenosti vím, že korzety od této návrhářky jsou opravdu pohodlné. Při jejich stahování se nemusíte bát pořádně zabrat, z korzetu cítíte precizní zpracování a kvalitu materiálů. Pravda, stáhnout korzet chce malinko cviku, ale výsledek je ohromující. Dokonalý. Nejraději bych korzety Yany Thal nosila stále.

Vlastně nejen korzety, ale i její šaty, sukně a kalhoty. O nápaditosti, ať už v použitých materiálech, nebo ve volbě střihu, není pochyb. Její kolekce obsahují romantické i ztřeštěné modely.

Pokud máte vlastní představu, jak by měly vypadat například vaše svatební šaty, návrhářka se rovněž věnuje šití na zakázku.

A kam pro modely Yany Thal? Zde je pár kontaktů.

Scandal Boutique

Opatovická 24, Praha 1

Boutique Pour Pour

Vinohradská 74, Praha 3

Fashion Shop Parazit

Karlova 25, Praha 1

Více info na: www.yanathal.com

Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009 Yana Thal 2009
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR