Parazit: Už žádné déjá vu v ulicích!

hlavní obrázek

Tak toto je motto, které asi nejlépe vystihuje pražský obchůdek Parazit. Je to jeden z mála obchodů v Praze zaměřených na podporu mladých módních návrhářů.

Parazit interier Parazit interier Zuzana Veselá Zuzana Veselá Zuzana Veselá Zuzana Veselá Zuzana Veselá Zuzana Veselá
 

Co zde najdete …
V obchodu Parazit si můžete vybrat ze široké škály módních stylů. Jsou zde k zakoupení jak limitované edice oblečení a doplňků od studentů výtvarných škol a mladých módních návrhářů, tak oblečení z druhé ruky.

Tento obchůdek vznikal s cílem založit místo, kde si vyberou hlavně zákazníci, kteří chtějí oblečením prezentovat svůj pozitivní postoj k životu, potřebují být kreativní a nechtějí zapadnout do davu.

Kdo vás oblékne ...
Své výtvory zde nabízejí mladí čeští návrháři a značky jako například Alien D.N.A., Atomrat, Bad Dub Pub, Badpoint, Ex-lex, Faux Paus, Fetish Underwear, Chatty, Intrika, Jaksastories, Kafka, Koko, Lora Palmer, Multipack, Nejlepší Trika, Novotná Šárka, Punktura, Seito, Sepie, Sweet 666, Trafo, Universálové, Magda Vachunová, Yaxi Taxi, Young Primitiv a další. O všech těchto návrhářích i značkách vás budeme informovat v některých dalších článcích na Salonu, tak se těšte!

Jak na sebe upozorňuje …
Na módních přehlídkách, které obchod Parazit pořádá několikrát do roka, můžete shlédnout nejnovější výtvory návrhářů nabízejících v Parazitu své výrobky.

Obchod Parazit
Karlova 5
110 00 Praha 1

Více info na: www.parazit.cz

Yana Thal Yana Thal Yana Thal Yana Thal Miliondolar Miliondolar Miliondolar Miliondolar Miliondolar Miliondolar Miliondolar Miliondolar Karmadizajn Karmadizajn Karmadizajn Karmadizajn Anna Šuhajová Anna Šuhajová Anna Šuhajová Anna Šuhajová Anna Šuhajová Anna Šuhajová Anna Šuhajová Anna Šuhajová
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR