Levisky v nových tvarech

hlavní obrázek

Nová generace džínů Levi´s skvěle snoubí formu a funkci oblečení pro maximální svobodu pohybu.

nová kolekce Urban styl nová kolekce Urban styl nová kolekce Urban styl nová kolekce Urban styl pánské tmavě modré džíny Levi´s pánské tmavě modré džíny Levi´s pánské tmavě modré džíny Levi´s 2 pánské tmavě modré džíny Levi´s 2
 

Odvážná kolekce s charakteristickým revolučním 3-D designem s točenými švy je navržena pro mladé, progresivní zákazníky, kteří rádi zdůrazňují svůj styl a individualitu. Džíny Levi´s Engineered Jeans nabízejí na jedné straně „mrkváče“ nadměrné velikosti, na straně druhé linii ve stylu trubek.

Stejně nápadité jsou i mikiny a trička – spadlá ramena a nadměrné velikosti vytvářejí nové linie a precizně zpracované detaily zajišťují, že si trička a šaty můžete oblékat na mnoho způsobů.

Původní 3-D design džínů Levi´s Engineered Jeans navrhl dánský designér Rikke Korff a byl patentován 9. června 1999. Jejich úspěch byl okamžitý – během několika let se točený šev stal jedním z nejpopulárnějších prvků – doslova ikonou – městského stylu módy. Design točeného švu je hitem evropských metropolí módy. Přeměna od funkčního oblečení v módní trend proběhla díky ženám, což je koneckonců typické pro vývoj džínů v módě. Stějně jako v roce 1935, kdy vytvořil Levi´s první džíny pro ženy na světě a časopis Vogue je okamžitě vyhlásil za módní trend.

Více info na: www.levis.com

nová kolekce Urban styl nová kolekce Urban styl nová kolekce Urban styl nová kolekce Urban styl nová kolekce Urban styl nová kolekce Urban styl nová kolekce Urban styl nová kolekce Urban styl pánské tmavě modré džíny a dámské džíny Levi´s pánské tmavě modré džíny a dámské džíny Levi´s pánské bílé triko a tmavě modré džíny Levi´s pánské bílé triko a tmavě modré džíny Levi´s bílé dámské šaty s potiskem Levi´s bílé dámské šaty s potiskem Levi´s dámský oranžový top Levi´s dámský oranžový top Levi´s
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR