Poketo: Umění v kapse

hlavní obrázek

Peněženka je nejen hezký doplněk, ale především splňuje i velice praktickou funkci. Každý den do ní schováváme nejen svoji hotovost, ale i platební karty, osobní doklady, vizitky a jiné cennosti, a proto si i ona zaslouží zvláštní pozornost.

peněženka s potiskem Eleanor Grosch peněženka s potiskem Eleanor Grosch peněženka s potiskem Esther Pearl Watson peněženka s potiskem Esther Pearl Watson peněženka s potiskem Eveline Tarunadjaja ($20) peněženka s potiskem Eveline Tarunadjaja ($20) peněženka s potiskem Cody Hudson ($20) peněženka s potiskem Cody Hudson ($20)
 

Značku Poketo si založili v roce 2003 manželé, Ted Vadakan a Angie Myung. Původně se orientovali pouze na prodej originálních peněženek, později se však jejich zájem a zároveň i nabídka e-shopu rozšířila i na oblečení, šperky, bytové doplňky a dokonce i fotoaparáty. Za svoji relativně krátkou existenci stihli vytvořit i speciální kolekce jak pro sportovní značku Nike, tak i spolupracovat s kapelami jakými jsou například Arcade Fire nebo Weezer

Originalita peněženek Poketo spočívá především v návrzích, které pocházejí od designérů a ilustrátorů z celého světa. Počet oslovených umělců se stále mění, jejich celkové číslo však do dnešního dne přesahuje hranici 200. Každý umělec má vlastní kolekci, která je limitovaná, tudíž při nákupu dané peněženky máte zaručeno, že se vám do rukou dostane opravdový originál.

Cena peněženek je jednotná 20 dolarů. Pokud na svoji krasavici nepospícháte, pak poštovné do České republiky vás vyjde na necelých 7 dolarů. Nabídka je velmi pestrá, avšak časově omezená. Pokud vás tedy některá peněženka Poketo chytla za srdce, raději nečekejte, neboť by už nemusela být. 

Více info na: www.poketo.com

peněženka s potiskem Jolby ($20) peněženka s potiskem Jolby ($20) peněženka s potiskem Maki ($20) peněženka s potiskem Maki ($20) peněženka s potiskem Andy Miller ($20) peněženka s potiskem Andy Miller ($20) peněženka s potiskem FriendsWithYou ($20) peněženka s potiskem FriendsWithYou ($20) peněženka s potiskem Lisa Hanawalt ($20) peněženka s potiskem Lisa Hanawalt ($20) peněženka s potiskem Ramis Kim ($20) peněženka s potiskem Ramis Kim ($20) peněženka s potiskem Travis Millard ($20) peněženka s potiskem Travis Millard ($20) peněženka s potiskem UPSO ($20) peněženka s potiskem UPSO ($20)
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR