Typicky fialové podrážky

hlavní obrázek

Stejně tak jako se proslavil na začátku 90. let minulého století francouzský návrhář Christian Loboutin svými červenými podrážkami u dámských lodiček, proslavili se i Američani Mike McCaleb a Chad Tovey fialovými podrážkami u svých tenisek Züriick.

Züriick Züriick
 

První boty vyrobili kluci v roce 2005, a to hned v 50-ti párech od každé barvy. Všechny se nakonec rychle prodaly po kamarádech a ve dvou místních obchodech jejich rodného města Salt Lake City. Vzhledem k tomu ale, že kluci nebyli schopní dobře komunikovat s továrnou, které výrobu tenisek zadali, dodělávali boty ještě u Mikea v kuchyni. A protože chtěli, aby se zákazníkům líbili nejen samotné tenisky, ale i jejich balení, šili k nim ručně i látkové pytlíky, ve kterých se prodávají dodnes. Holt začátky nejsou nikdy lehké.

Každopádně snaha Mikea a Chada se vyplatila a během pár let se z Züriicku stala kultovní značka na plátěné tenisky s charakteristickými fialovými podrážkami, po kterých dnes  touží zákazníci z celého světa.

Snahou kluků je a vždy byla vyrábět jednoduché plátěné tenisky, které budou mít čistý design, budou pohodlné a v některých modelech budou i odvážně barevné. Na kolik se jim to povedlo, můžete posoudit sami. Pokud by vás tenisky Züriick oslovili stejně jako nás, pak vězte, že kluci zasílají i do Čech a mezinárodní poštovné vychází na 30 USD.

Více info na: www.zuriick.com

Züriick Züriick Züriick Züriick Züriick Züriick Parker Joker (27.50 USD) Parker Joker (27.50 USD) Parker Lagoon (38.50 USD) Parker Lagoon (38.50 USD) Caldwave Navy (65 USD) Caldwave Navy (65 USD) Caldwell Brown Leather (75 USD) Caldwell Brown Leather (75 USD) Ake Brown Leather (48.30 USD) Ake Brown Leather (48.30 USD) Marvin Ghost White (39 USD) Marvin Ghost White (39 USD) Albert Aqua Hightop (37.50 USD) Albert Aqua Hightop (37.50 USD) Albert Aqua (37.50 USD) Albert Aqua (37.50 USD) Albert Ocean Hightop (37.50 USD) Albert Ocean Hightop (37.50 USD) Jakob Mid Top White (37.50 USD) Jakob Mid Top White (37.50 USD) Nadal Mid Black Canvas (98 USD) Nadal Mid Black Canvas (98 USD) Kettle Zip Boot Midnight (69 USD) Kettle Zip Boot Midnight (69 USD)
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR