Vytvořte si vlastní e-shop

hlavní obrázek

Vlastní kolekce nebo jen tričko pro přátele a rodinu. Cafepress je místo, kde vám vaše nápady dají vydělat. Tak proč to nezkusit?

triko Salon.cz triko Salon.cz mikina Salon.cz mikina Salon.cz kalhotky Salon.cz kalhotky Salon.cz
 

Po založení účtu na Cafepress se stáváte automaticky vlastníkem on-line obchůdku. Nabízet sice můžete jen zboží, které má Cafepress na seznamu – jedná se asi o 80 položek – ale je jen na vás, jak bude vypadat výsledný produkt. Designérem i návrhářem jste totiž vy!

Cafepress je internetový portál, který od roku 1999 dává všem uživatelům možnost založit si vlastní e-shop a zkusit štěstí v módní branži.

Nejdříve se musíte rozhodnout, co ve svém obchůdku budete nabízet. Můžete prodávat třeba jen trika s krátkým či dlouhým rukávem nebo do své nabídky můžete zahrnout i mikiny, čepice, tašky, trenky nebo tanga.

Poté co si určíte sortiment, musíte přijít s něčím originálním, osobitým nebo sprostým, jen tak zaujmete potenciální kupce.

Návrh potisku už máte, teď ho jen musíte náležitě připravit do tisku. Stačí se držet pokynů na stránkách nebo si přečíst podrobný návod a produkt je připraven k prodeji.

Zboží už máte na krámě a jako správný obchodník musíte své klenoty ocenit. Výsledná cena se skládá z ceny produktu a vaší provize, například obyčejné triko stojí 14 dolarů, vy si potisk ceníte na 4 dolary a doprava k zákazníkovi stojí další 4, konečná cena je tedy 22 dolarů.

Stanovit cenu je vaše jediná starost, ostatní věci jako příjem plateb, reklamace, dopravu a zákaznickou podporu za vás zařídí Cafepress.

Nemáte-li ambice dobýt svět módy nebo se prostě jen nechcete dělit o váš geniální návrh, můžete si nechat potisknout triko jen pro sebe. Cafepress totiž potiskuje zboží už od jednoho kusu. Když si objednáte oblečení z vlastního obchodu, tak 15 dní od zaplacení můžete nosit to nejlepší z vlastní kolekce, stejná lhůta samozřejmě platí, i pokud nakoupíte u konkurence.

Jestli to se svým obchodem myslíte vážně a chcete vydělat balík peněz, Cafepress vám nabídne i placený obchod se spoustou výhod. Nejúspěšnější obchodníci na CP vydělávají až 100 tisíc dolarů ročně.

Pro účely tohoto článku jsme si i my, tedy Salon.cz, založili vlastní e-shop na adrese www.cafepress.com/salon_cz. Máte tak možnost zakoupit oblečení s logem Salonu a hrdě se přihlásit k magazínu, který se vyplatí sledovat.

Více info na: www.cafepress.com

humorné triko humorné triko ipod pro chudé ipod pro chudé kuřátko kuřátko evoluce evoluce ni ni nepotištěné tričko nepotištěné tričko
autor: Magda

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR