Triko místo plátna

hlavní obrázek

Máte rádi umění a pěkná trika zároveň? Pořiďte si nějaké z e-shopu Ardentees. Podpoříte mladé tvůrce a navíc mají poštovné zdarma!

pánské černé triko Howl od Ardentees pánské černé triko Howl od Ardentees
 

Staří umělci malovali maximálně tak štětcem na plátno. Dnes máme dobu vizuálního umění, konceptuálního umění, digitálního umění a umělci mají tolik možností a forem sebevyjádření, že se myšlenka využít tričko místo plátna zdá ještě poměrně konzervativní. I když v minulosti by možná na Michelangela koukali zvláštně, kdyby se rozhodl místo Sixtinské kaple pomalovat lidem tuniky.

Přesně s takovou myšlenkou totiž přichází Ardentees. Jde o jakési spojení mezi módou a uměním. Základní myšlenkou je totiž sdružení mladých talentovaných a dosud neproslavených tvůrců. Jejich umění pak lidem prezentují pomocí potištěných triček, která můžete zakoupit v e-shopu. Cena všech triček je jednotná, a to 39 dolarů.

Záměrem však není pouze touha vytvořit nápadité, originální a zajímavé potisky, ale také podpořit umění jako takové. Jde o experimentální projekt, který má za úkol prosazovat a podporovat uměleckou tvorbu a jeho součástí se můžete stát i vy. Pokud si totiž takové tričko vyberete, získáte nejen zajímavý kousek do svého šatníku, ale stanete se zároveň jakousi chodící galerií.

Více info na: www.ardentees.com

pánské bílé triko Blood Thirsty od Ardentees pánské bílé triko Blood Thirsty od Ardentees pánské bílé triko CMYK Inside od Ardentees pánské bílé triko CMYK Inside od Ardentees pánské bílé triko Geometry in Wild od Ardentees pánské bílé triko Geometry in Wild od Ardentees pánské bílé triko Is This Truely Wonderland od Ardentees pánské bílé triko Is This Truely Wonderland od Ardentees pánské černé triko Anger od Ardentees pánské černé triko Anger od Ardentees pánské bílé triko Holy Suicide od Ardentees pánské bílé triko Holy Suicide od Ardentees
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR