Trikem proti komunismu

hlavní obrázek

Soutěž o nejlepší tričko s motivem proti komunismu s názvem „Nechci mít na triku další totalitu" byla začátkem tohoho týdne v pondělí 31. března 2008 ukončena.

žVanísh žVanísh
 

Do té doby mohli výtvarníci, grafici a jiné tvůrčí typy tvořit antikomunistické a protitotalitní motivy a posílat své návrhy organizaci.

Následující dva týdny (tedy do 15. dubna 2008) bude přímo na internetových stránkách Dekomuzace probíhat hlasování veřejnosti o nejoblíbenějším motivu. Kromě veřejnosti se do hlasování připojí i odborná porota.

Vítězné práce budou slavnostně vyhlášeny 1. května 2008 na pražském Žofíně, kam se stěhuje tradiční prvomájová akce z Letné.

Více info na: www.dekomunizace.cz

Zdraví škodlivý Zdraví škodlivý Traboš Traboš To ne To ne Tam už jsme byli Tam už jsme byli Klec Klec Cela Cela Kotva Kotva Banán Banán Nechci rudé hvězdy Nechci rudé hvězdy Nebezpečná konstelace Nebezpečná konstelace Všemi smysly Všemi smysly Red Ninjas Red Ninjas Propadliště dějin Propadliště dějin Made in China Made in China Utop i je Utop i je Pronásledován Pronásledován Loading Loading Nenechme je vyhrát Nenechme je vyhrát
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR