Trikem proti fašismu

hlavní obrázek

Včera jsme vás informovali jak můžete podpořit občanské sdružení Ladislava Smoljaka, Jana Svěráka a dalších, nazvané Dekomunizace o. s., dnes vám nabídneme možnost podpořit antifašistickou akci, někdy zvanou též jako Antifa.

dámské tričko Stick dámské tričko Stick pánské tričko Stick pánské tričko Stick
 

Máte-li tedy chuť říci neonacistům své ne, pak se můžete přijít podívat dnes na Císařskou louku na Praze 5. Koná se zde totiž již 3. ročník festivalu May Day, který si klade za cíl upozornit na nebezpečný vliv neonacistů v naší společnosti.

Kromě různých přednášek a workshopů, týkajících se nejen problémů s neonacisty, přichystala Antifa po návštěvníky festivalu také zajímavý doprovodný program,  složený především z různých hudebních kapel. Podrobný program najdete přímo na stránkách festivalu. Za zmínku však jistě stojí německá kapela Robocop Kraus, kanadští The Pack A. D. nebo The War Kids, dánští Anchorless a řada dalších.

Letošní ročník je zajímavý i tím, že na něm bude poprvé k dostání nová edice  dámských a pánských triček festivalu May Day.

Ještě doplníme, že vstup na festival je zadarmo. Začátek je v 13.30 a  akce potrvá až do 22 hodin.

MAY DAY 2010
Císařská louka
Praha 5 150 00

Více info na: www.mayday-festival.cz
Nebo na: www.antifa.cz

dámské tričko Wings dámské tričko Wings pánské tričko Wings pánské tričko Wings pánské tričko Graffiti pánské tričko Graffiti pánské tričko Anchor pánské tričko Anchor
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR