Trika National Geographic

hlavní obrázek

Když si někdo koupí sportovní oblečení značky National Geographic, patrně ani netuší, že zároveň činí dobrý skutek ve prospěch výzkumných projektů a vzdělávacích programů, které podporuje světově uznávaná společnost National Geographic Society.

tričko National Geographic tričko National Geographic tričko National Geographic tričko National Geographic
 

Jednotlivé kolekce, vyráběné u nás licenčně, však leccos napovědí. Například potištěná trička ve velikostech od XS do XXXL jsou rozdělena do čtyř tématických celků. Kdo se rozhodne pro červenou barvu, dává najevo, jak moc mu leží na srdci všestranně zdařilý vývoj jeho země. Modrá protestuje proti tomu, že lidstvo necitlivě zachází s přírodou a neustále tak rozšiřuje seznam ohrožených druhů zvířat i rostlin. Zelená signalizuje rozvoj civilizace a odhalování dosud nepoznaného. A konečně oranžová je barvou dobrodružství, ať už někde na Marsu nebo v hloubi podmořského světa.

Více info na: www.nationalgeographic.com

tričko National Geographic tričko National Geographic tričko National Geographic tričko National Geographic tričko National Geographic tričko National Geographic tričko National Geographic tričko National Geographic
autor: Petr

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se