Tričko leccos prozradí

hlavní obrázek

Tričko nikdy nevyjde z módy a může o vás lecos prozradit. Autorské potisky od mezinárodních designérů, které jsou přenášené na kvalitní bavlněná trička, nabízí pražský obchod Flamingopark již od roku 2007. 

dámské růžové tričko s potiskem dámské růžové tričko s potiskem
 

Dámská trička pocházejí z dílny designérského páru z Bangkoku, který s Flamingoparkem spolupracuje již řadu let. Série dámských designů si u stálých zákazníků vybudovala reputaci sběratelských triček. Ilustrované postavičky se v nových designech často opakují, pokaždé však vyprávějí jiný příběh. Seriál s kreslenými postavičkami tak nikdy nekončí. 

Pánská trička z letošní jarní kolekce jsou od anglické skupiny Spunky, která shromažďuje návrhy od mezinárodních tvůrců. Ty nejlepší pak tiskne na trička z organické fair trade bavlny. Každá série motivů je vyrobená v limitovaném počtu, aby si tato trička zachovala svoji originálnost. Spolupráce s umělci i samotná výroba triček dodržuje vysoký etický kodex.

Část výtěžku z prodeje triček je odveden přímo umělcům, takže pořízením trička podpoříte jejich práci. Organická bavlna, která je při výrobě použita, má osvědčení Fairtrade certifikované bavlny. Tento certifikát zaručuje zemědělcům spravedlivé a stabilní ceny pro bavlnu a umožňuje jim udržet si stabilní životní úroveň.

Jak dámská tak pánská trička jsou tištěna ručně, technikou sítotisku. Kvalitní materiál, vtipné designy a padnoucí střih triček jsou důvodem, proč zákazníci nezůstanou jen u jednoho kusu. Za dámské tričko zaplatíte 580 Kč, pánské tričko vás vyjde na 760 Kč.

Nová kolekce je dostupná na www.flamingopark.cz i v kamenné prodejně v Truhlářské ulici na Praze 1.

dámské růžové tričko s potiskem dámské růžové tričko s potiskem dámské bílé tričko s potiskem dámské bílé tričko s potiskem dámské hnědé tričko s potiskem dámské hnědé tričko s potiskem dámské šedé tričko s potiskem dámské šedé tričko s potiskem
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR