Trička z pekla

hlavní obrázek

Každý má občas chuť šokovat, proč tedy nevyužít tričko s (ne)vhodně zvoleným potiskem?

am I still here? am I still here? Twitter Twitter Not tonight ladies Not tonight ladies I support single mothers I support single mothers kytarista Slash v tričku Tshirthell kytarista Slash v tričku Tshirthell
 

Tričko a potisk na něm o vás hodně vypovídá. Už samotná značka naznačí, jestli nakupujete v obchodě se sportovním oblečením, skate shopu nebo na tržišti. Prozradí, kde pracujete, pokud jste loajální k zaměstnavateli a nosíte firemní tričko, nebo kde pracují vaši příbuzní a co od nich dostáváte pod stromeček.

Tričko je formou komunikace, skrze jeho potisk lze prezentovat názor, smysl pro humor i životní postoj a přitom si každý takovéto sdělení může interpretovat po svém. Vždy se najde člověk, pro kterého bude váš postoj nepřijatelný a humor příliš drsný.

Šokující trička s potiskem

Některá trička mají jediný cíl, a to šokovat okolí a přitáhnout pozornost k jejich nositeli. Přesně taková jsou k dostání na Tshirthell. V USA velmi populární e-shop nabízí velké množství většinou kontroverzních motivů od hesel typu „Go fuck yourself“, slušně přeloženo jdi do p#*&le, až po výtvarné motivy obdobného významu.

Nejčastějším tématem je sex.Potisky se ale věnují i aktuálním tématům, jako například válka v Iráku nebo parodie na americké celebrity. U většiny sloganů je nutná dobrá znalost anglického jazyka, vyvarujete se tak trapasům typu procházka na pláži s nápisem "I like long Walks on the beach after anal" na hrudi v domnění, že se jedná o neškodné tričko s palmou.

Vyhrajte tisíc dolarů!

Na stránce e-shopu je také možnost zúčastnit se soutěže Whore contest. Stačí sebe nebo někoho jiného vyfotit v tričku Tshirthell - fotka by zároveň měla korespondovat s potiskem na tričku - a máte možnost vyhrát tisíc dolarů.

Tričko jako dárek

Pokud zamýšlíte tričko jako dárek, je možnost si za příplatek objednat dárkové balení v šokujícím stylu Tshirthell. Společně s objednaným tričkem ho pak zaplatíte pomocí kreditní karty Visa nebo Mastercard  nebo prostřednictvím platebního systému PayPal. Veškeré zásilky se doručují přes americkou, respektive českou poštu, a cena za dopravu se odvíjí od celkové gramáže (1KG = 250,- Kč). Zásilka vám bude doručena do třiceti dnů, stejnou dobu mate i na případné vrácení zboží.

Pokud jste ochotni jít až na hranice dobrého vkusu a máte dostatečný nadhled a chuť šokovat, pak si stačí jen vybrat potisk, zaplatit pár dolarů a chvíli si počkat na pošťáka.

Více info na: www.tshirthell.com

Podporuji svobodné matky. Podporuji svobodné matky. kamarád kamarád
autor: Petr

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR