Trička s příběhem

hlavní obrázek

Máte rádi oblečení s vlastní duší a příběhem? Tak právě taková jsou trička a doplňky od značky Urban Legend.

dárkový balíček dárkový balíček tričko birds tričko birds tričko jelenovipivonelej tričko jelenovipivonelej tričko hero tričko hero tričko tričko černé pánské tričko s potiskem Urban Legend černé pánské tričko s potiskem Urban Legend
 

Nový on-line shop značky Urban Legend vznikl jako projekt grafického studia DRAWetc.  Na první pohled vás zaujme celkové pojetí obchodu, s autorskými kresbami a animacemi.  Zajímavý je také význam názvu Urban Legend, což znamená něco jako povídačka, a tak naleznete na každém tričku ilustraci k nějaký ten příběh.

Pánská, ale i dámská trička jsou klasického střihu s kulatým výstřihem, ovšem nejdůležitějším a nepřehlédnutelným prvkem jsou samozřejmě potisky, z kterých si opravdu vybere každý. U každého produktu je  uvedena nejen jeho velikost, ale i jeho podrobnější specifikace jako je obvod hrudi, délka a velikost. Dále si můžete vybrat z kolekce odznáčků, které jsou nabízeny v balení po šesti kusech. Tato balení jsou limitovaná, takže se nemusíte bát, že vaši oblíbenou placku bude mít každý.

Za zmínku také stojí možnost objednat si speciální balení, které obsahuje vybrané tričko, balíček s odznáčky, plakát formátu A2, sadu samolepek, pivních tácků a pohlednic. Tyto balíčky mohou posloužit jako ideální dárek pro vaše blízké (a vánoce se nezadržitelně blíží!).

Pokud si budete chtít nějaký výrobek od Urban Legend pořídit, můžete tak učinit prostřednictvím  již zmiňovaného on-line shopu nebo přímo v kamenných obchodech Parazit, Interzone, O3V nebo Fopa Wear Shop. Ve všech obchodech by měla být cena stejná jako v on-line shopu, takže kdo si chce tričko zakoupit ihned nemusí se bát, že ho bude mít dražší.

Cena triček se pohybuje kolem 650 Kč. Při nakupování přes internet je nutné si ke každé objednávce do 2000 Kč připočíst 100 Kč. Výhodou objednávky přes internet je však možná registrace, která vám umožní získat bonusy a zákaznické výhody, které se právě chystají.

Více info na: www.urbanlegend.cz

placky placky barevné placky Urban Legend barevné placky Urban Legend placky placky barevné placky Urban Legend barevné placky Urban Legend
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR