Tržiště a blešák v jednom

hlavní obrázek

Tovární hala C na Praze 9 se tentokrát promění na jeden den v netradiční tržiště, prostě v něco mezi trhem s originálními kousky a blešákem.

letáček na Tradeshow letáček na Tradeshow dámské tričko s potiskem Bird whistle (400,-) dámské tričko s potiskem Bird whistle (400,-) tričko s potiskem Midnight shepherd (580,-) tričko s potiskem Midnight shepherd (580,-) tričko s potiskem Captured details (590,-) tričko s potiskem Captured details (590,-)
 

K dostání bude nejenom originální móda od nejrůznějších českých návrhářů, především z mladé generace, ale i módní a bytové doplňky, hračky, šperky a další zajímavé a ulítlé kousky, které donesou do prodeje návštěvníci místo vstupného. Budete zde mít možnost na jednom místě v jeden čas navštívit i několik oblíbených alternativně zaměřených obchůdků, které se zde budou prezentovat, takže se nebudete muset při nakupování trmácet po celé Praze.

A co bude k mání? Například limitované série triček a doplňků z obchodu Flamingopark, trička s originálním potiskem a designérské hračky z obchodu Basmatee, knihy, komiksy a další zajímavé kousky z Inter:zone, originální tašky s vlastním příběhem od Niky 77, retro ulítlé kousky z Retro Vintage, streetwearové a značkové oblečení z obchodu Revolver, šperky a bytové doplňky ze skla z vlastní výroby od Ilky, vinylové desky a doplňky od Dctrecords.cz a Twilight zone nebo originální šperky z lékorek od Mi & Ju, které si budete moci vyrobit i vy v rámci workshopu.

Prezentovat se zde budou i módní návrháři a designéři (Grossesouri, Yaxi taxi, studio Tai2 s Markétkou Richterovou, Escamoteur a další) a nebude chybět možnost potisku vašeho oblečení na místě skupinou Afre-Sinc-Kvbf.

Celou dobu budete moci vybírat při pohodové hudbě Dj´s jako Niky 77, Hujera a Spiritual sound system. Zpestřením pak bude pohybové – divadelní vystoupení Roztroušené Symbiózy a akční malba v podaní umělců Aleše Růžičky (absolventa AVU) a Martina Šarovce (absolventa Všup).

A jako vstup budeme vybírat vámi donesené ulítlé kousky. Kdo nic nepřinese draze zaplatí :) mj. 5 nejlepších úlovků bude součástí tomboly!

Termín: 1. 11. 2008 od 16.00
Místo: Hala C, Drahobejlova 17a, Praha 9

pánské tričko s potiskem Sing a new song (400,-) pánské tričko s potiskem Sing a new song (400,-) pánské tričko s potiskem Kicks (640,-) pánské tričko s potiskem Kicks (640,-) kabelka Lollipop (480,-) kabelka Lollipop (480,-) taška Monsoon night (1280,-) taška Monsoon night (1280,-) korejské náušnice Oriental Flame (470,-) korejské náušnice Oriental Flame (470,-) kožený náramek Night bazaar (290,-) kožený náramek Night bazaar (290,-) mosazné náušnice Organic (490,-) mosazné náušnice Organic (490,-) mosazné náušnice Birdies (430,-) mosazné náušnice Birdies (430,-) ekologické náušnice Blue Ocean (320,-) ekologické náušnice Blue Ocean (320,-) prstýnek z perliček (390,-) prstýnek z perliček (390,-) věšák na klíče (560,-) věšák na klíče (560,-) přívěšek Pankáček (130,-) přívěšek Pankáček (130,-) klíčenka Sob (130,-) klíčenka Sob (130,-) zrcadlový rám (1820,-) zrcadlový rám (1820,-)
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR