Topman: I muži jsou křehcí

hlavní obrázek

Anglická pánská značka Topman vznikla ke konci 70. let jako samostatná pobočka obchodu Topshop. V dnešní době vlastní více jak 170 obchodů po celém světě. 

podzimní kolekce Topman podzimní kolekce Topman
 

V nabídce značky Topman najdete jak tradiční pánské obleky, tak oblečení pro méně oficiální příležitosti, ale i bohatou nabídku bot a doplňků. Vedle vlastních kolekcí nabízí Topman i oblečení od jiných značek jako jsou například sportovně-elegantní Fred Perry nebo Ben Sherman.

Modely značky Topman jsou slušivé, moderní a přitom nijak extravagantní. Fakt, že její návrháři získali již řadu ocenění za nejlepší pánské kolekce, proto není nijak zarážející. Značka spolupracuje i s cizími designéry, v roce 2009 navrhla speciální kolekci pro Topman i anglická návrhářka Stella McCartney.

V letošní podzimní kolekci nechybí teplé bundy, tvídová saka, pletené svetry se vzory a překvapivě i vyhrnuté nohavice, které se v poslední době staly v módě velmi populární. Celá kolekce je zahalena do jemných barevných kvítků, které naznačují fakt, o kterém zpívá i český hudebník Jan Burian, a to že nejen ženy, ale i muži jsou křehcí.

Více info na: www.topman.com

pánský béžový kabát, šedá bunda a pletený svetr Topman pánský béžový kabát, šedá bunda a pletený svetr Topman pánský červený svetr a vínové kalhoty Topman pánský červený svetr a vínové kalhoty Topman pánská modrá prošívaná bunda, fialový svetr a košile Topman pánská modrá prošívaná bunda, fialový svetr a košile Topman podzimní kolekce Topman podzimní kolekce Topman pánský barevný svetr se vzorem a hnědé kalhoty Topman pánský barevný svetr se vzorem a hnědé kalhoty Topman pánská šedá bunda, modrý svetr a černé kalhoty Topman pánská šedá bunda, modrý svetr a černé kalhoty Topman pánské tvídové sako, pletený sako a černé kalhoty Topman pánské tvídové sako, pletený sako a černé kalhoty Topman pánský bílý svetr a hnědé kalhoty Topman pánský bílý svetr a hnědé kalhoty Topman pánské tvídové sako, černý svetr a světlé džíny Topman pánské tvídové sako, černý svetr a světlé džíny Topman pánské šedé sako, červená košile a černé kalhoty Topman pánské šedé sako, červená košile a černé kalhoty Topman pánská zelená bunda, pletený svetr se vzorem a hnědé kalhoty Topman pánská zelená bunda, pletený svetr se vzorem a hnědé kalhoty Topman podzimní kolekce Topman podzimní kolekce Topman pánská červená bunda, světle modrá košile a černé kalhoty Topman pánská červená bunda, světle modrá košile a černé kalhoty Topman pánská červená prošívaná bunda, modrá košile a černé kalhoty Topman pánská červená prošívaná bunda, modrá košile a černé kalhoty Topman pánská šedá bunda s kapucí Topman pánská šedá bunda s kapucí Topman
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR