Threadless s vtipem

hlavní obrázek

Trik nebo mikin s kvalitně zpracovanými a navíc vtipnými grafickými potisky není nikdy dost. Spestří vám náročný den a zlepší náladu!

pánská šedá mikina na zip s potiskem Analogy ($ 40) pánská šedá mikina na zip s potiskem Analogy ($ 40) pánské šedé triko s potiskem Because I Can´t Forget ($ 13) pánské šedé triko s potiskem Because I Can´t Forget ($ 13) panské světle zelené triko s potiskem Ladies and Gentlebug ($ 13) panské světle zelené triko s potiskem Ladies and Gentlebug ($ 13) pánské světle béžové triko s potiskem Mucha Lucha ($ 18) pánské světle béžové triko s potiskem Mucha Lucha ($ 18)
 

V e-shopu americké firmy Threadless, která se na internetovém trhu pohybuje už od roku 2000, jich najdete doslova bezpočet.  A stále přibývají nové a nové. Každý týden hned deset návrhů. Málokterá módní značka by zvládla takové tvůrčí tempo bez ztráty kvality. Ovšem Threadless jsou stále svěží, nápadití, vtipní a originální. Jak to dělají?

Spolupráce veřejnosti

Mají vypracovaný zajímavý systém. Říká se mu „crowdsourcing“ a jde o způsob dělení práce, při kterém se určité úkoly zadají k vyřešení nespecifikované skupině lidí, většinou veřejnosti, čili davu (angl. crowd). Threadless tedy funguje na principu jakési otevřené komunity, kde se v podstatě kdokoliv může stát tvůrcem i kritikem.

Vyberte si triko podle svého gusta

Řada mladých grafiků, umělců a designérů, kteří mají v šuplíku nějaký zajímavý nápad, se týden co týden účastní výběrové soutěže - své návrhy odešlou do fóra, kde je ohodnotí ostatní členové Threadless komunity, a deset nejlepších se pošle do tisku. Autoři vítězných návrhů obdrží nejen finanční odměnu, ale zároveň se také dobře zviditelní.

A vy si pak v klidu můžete vybírat z neokoukaných kvalitních motivů, které už prošly jakýmsi jakostním sítem. Odpad se na webu Threadless k zákazníkům zkrátka nedostane. E-shop dováží do České republiky za 15 USD a pokud se vám nelíbí nápady, které mezi pánskými motivy oslovily nás, můžete si na webu odhlasovat vlastní.

Více info na: www.threadless.com

pánské bílé triko s potiskem Oldskull City ($ 10) pánské bílé triko s potiskem Oldskull City ($ 10) pánské šedé triko s potiskem Swan Song ($ 13) pánské šedé triko s potiskem Swan Song ($ 13) pánské černé triko s potiskem Burger Eclipse ($ 18) pánské černé triko s potiskem Burger Eclipse ($ 18) pánské žluté triko s potiskem Photographer ($ 18) pánské žluté triko s potiskem Photographer ($ 18) pánské světle modré triko s potiskem Mr. Tee ($ 13) pánské světle modré triko s potiskem Mr. Tee ($ 13) pánské červené triko s potiskem The Communist Party ($ 18) pánské červené triko s potiskem The Communist Party ($ 18) pánské bílé triko s potiskem The Ocean of Story ($ 20) pánské bílé triko s potiskem The Ocean of Story ($ 20) pánské bílé triko s potiskem The Cheshire ($ 18) pánské bílé triko s potiskem The Cheshire ($ 18) pánské bílé triko s potiskem Yeah ($ 18) pánské bílé triko s potiskem Yeah ($ 18) pánské bílé triko s potiskem To Scan a Forest ($ 18) pánské bílé triko s potiskem To Scan a Forest ($ 18) pánské béžové triko s potiskem Zenobia ($ 18) pánské béžové triko s potiskem Zenobia ($ 18) pánské námořnické modrobílé pruhované triko s potiskem Wake ($ 20) pánské námořnické modrobílé pruhované triko s potiskem Wake ($ 20)
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR