The Pale A: Jsem tak trochu voyer

hlavní obrázek

Blogerka Agatha miluje nejen módu, ale i pozorování lidí. Strašně ráda je sleduje, a to doslova všude, kdekoliv a kdykoliv.

šortky Calliope, tričko H&M šortky Calliope, tričko H&M černé šaty H&M černé šaty H&M
 

"Někdy si neuvědomím, že na někoho upřeně zírám, ale nemůžu si pomoct." Možná právě proto jí tolik baví blogy, které jsou podle jejích slov také tak trochu o voyerství. "Jde přeci o nahlížení do cizích skříní, pokojíčků a životů."

Proto nás ani nepřekvapuje, že na otázku, co jí nejvíce insipiruje, odpovídá, že naprosto vše, co vidí kolem sebe a je jedno, zda je zrovna na ulici, ve škole nebo právě brouzdá na internetu. Nejlepší myšlenky, nápady na blog, DIY a i jiné neblogové projekty ji ale napadají na pomezí snu a bdění. "To určitě znáte, když usínáte a už už byste se propadli do snu, ale ještě tam úplně nejste. Musela jsem se naučit se v pravou chvíli probrat a zapsat si to. Kdybych to neudělala, tak ráno vůbec netuším o co šlo a to by mě pak trápilo celý den."

Sama přiznává, že móda a oblečení, které má právě ve skříni, jí hodně ovlivňuje. "Pro mě je to asi nejdůležitější faktor. Někdy mám chuť si vzít něco naprosto šíleného, udělat v půlce oblečení díry, druhou půlku natrhat, případně rovnou uříznout, namalovat se, nasadit si ty největší a nejbarevnější brýle, pustit si nějakou hudbu na plný pecky do sluchátek a vyrazit do světa." Jindy má naopak dny, kdy jí stačí jen jednoduchý outfit složený z trička, šortek a tenisek.

Stejně jako někteří lidé mají své talismany, mohou mít někteří i své šťastné oblečení, které si oblékají na zkoušky, písemky či první rande. Překvapivě Agatha takové oblečení nemá, ba právě naopak, má dokonce nešťastné oblečení. "Jsou to úžasně pohodlné šaty, měkoučké a příjemné. Ale pokaždé, když si je vezmu na sebe, se mi stane nějaká, slušně řečeno, hovadina. Poprvé tomu pochopitelně nevěnovala pozornost, ale podruhé jí to už zarazilo. Potřetí se už raději v půlce dne převlékla, "Není radno si zahrávat, víte co...", uznává.

Pokud budete mít chuť Agathy skříň, potažmo její blog, plný skvělých fotek a také DIY oblečení prozkoumat více, pak jistě zavítejte na její stránky thepalea.blogspot.com

černé šortky Calliope a černé tričko Ann Christine černé šortky Calliope a černé tričko Ann Christine vzorovaná sukně H&M a černý parka Topshop vzorovaná sukně H&M a černý parka Topshop vzorovaná sukně H&M a černý parka Topshop vzorovaná sukně H&M a černý parka Topshop světle béžová košile s krajkou H&M světle béžová košile s krajkou H&M světle béžová košile H&M, džínové šortky Pull and Bear, krajkované punčochače INCITY světle béžová košile H&M, džínové šortky Pull and Bear, krajkované punčochače INCITY černé mikino-triko DIY, džínové šortky Pull and Bear, boty Stradivarius černé mikino-triko DIY, džínové šortky Pull and Bear, boty Stradivarius černé mikino-triko DIY, džínové šortky Pull and Bear a krajkované punčochače INCITY černé mikino-triko DIY, džínové šortky Pull and Bear a krajkované punčochače INCITY černé šaty H&M, boty Centrobuv.ru černé šaty H&M, boty Centrobuv.ru černé šaty H&M, boty Centrobuv.ru černé šaty H&M, boty Centrobuv.ru
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR