Tenisky Feiyue s francouzským šarmem

hlavní obrázek

Feiyue je značka stylových tenisek, které v sobě kombinují tradiční asijský styl s francouzským šarmem. Díky svému nápaditému designu se stávají populární nejen u fanoušků klasických tenisek.

modré kotníčkové tenisky Feiyue, typ Suede Blue (€ 99) modré kotníčkové tenisky Feiyue, typ Suede Blue (€ 99) černo-šedé kotníčkové tenisky se zelenými podrážkami Feiyue, typ Collaboration Ubiquity (€ 105) černo-šedé kotníčkové tenisky se zelenými podrážkami Feiyue, typ Collaboration Ubiquity (€ 105) černé plátěné tenisky se zlatými detaily Feiyue, typ Plain Black Gold (€ 50) černé plátěné tenisky se zlatými detaily Feiyue, typ Plain Black Gold (€ 50) světle hnědé kožené tenisky Feiyue, Plain Caramel (€ 50) světle hnědé kožené tenisky Feiyue, Plain Caramel (€ 50) červené plátěné tenisky Feiyue, typ Plain Red (€ 50) červené plátěné tenisky Feiyue, typ Plain Red (€ 50)
 

Ze Šanghaje do Francie

Tenisky Feiyue pocházejí původně ze Šanghaje. V roce 2006 však značku koupil francouzský podnikatel a od té doby se tyto elegantní botky staly módním hitem i ve Francii. Popularita tenisek značky Feiyue se ale stále rozšiřuje a nedávno se dokonce objevily i na australském Fashion Weeku.

Krásná jednoduchost    

Módním skvostům od firmy Feiyue byl ponechán původní jednoduchý styl z asijské kultury, který byl zdokonalen pověstným francouzským šarmem. Společnost se snaží stále zdokonalovat, a proto nabízí každým rokem nové a stylové modely. Materiály, design i barvy jsou pečlivě vybírány, aby tenisky kombinovaly kvalitu, odolnost, neotřelý vzhled, ale i pohodlí.

Feiyue udržuje ve všech kolekcích minimalistickou formu. Vždy zachovává jednotný vzhled. Je to logo na straně, jemné detaily a u každé řady několik modelů v základních barvách: bílá, černá, hnědá a modrá.

Kolekce Feiyue

Teď si můžeme představit některé kolekce. Například řada nazvaná 10N28E, jejíž jméno vychází ze souřadnic Šanghaje, nabízí kotníčkové tenisky s výraznými barevnými podrážkami. Jde o modely, které jsou inspirované módou 80. a 90. let.

Přechod mezi těmito robustními teniskami a klasickými nízkými tvoří řada Delta Mid, ve které najdete celobarevné modely, v některých případech i s jemnými barevnými detaily. 

Kolekce Plain a Plain II. nabízí nízké plátěné nebo kožené tenisky s jednoduchou linií. Elegantně působí celokožené boty v černé nebo hnědé barvě, naopak hravé jsou ty s kostkovaným vzorem.

Pro pány, pro dámy i pro děti

Zábavné tenisky Feiyue jsou určeny jak mužům, tak i ženám, ale společnost nezapomíná ani na mnohem mladší zákazníky s řadou Feiyue KID.

Přesto, že základním kamenem firmy je obuv, v současné době rozšířila svůj sortiment i o trička a mikiny. Zatoužíte-li po kterémkoliv sortimentu značky Feiyue, pak si k celkové ceně vašeho nákupního košíku můžete rovnou připočítat 8 euro, neboť na tolik vychází poštovné do České republiky.

Více info na: www.feiyue-shoes.com

Feiyue
bílé plátěné tenisky se zeleným logem Feiyue, typ Lo White Green Black (€ 50) bílé plátěné tenisky se zeleným logem Feiyue, typ Lo White Green Black (€ 50) modré kožené tenisky Feiyue, typ Delta Mid Blue (€ 90) modré kožené tenisky Feiyue, typ Delta Mid Blue (€ 90) černé kotníčkové tenisky se žlutými detaily Feiyue, typ Yellow CMYK  (€ 79) černé kotníčkové tenisky se žlutými detaily Feiyue, typ Yellow CMYK (€ 79) žluté plátěné tenisky Feiyue, typ Plain Yellow (€ 50) žluté plátěné tenisky Feiyue, typ Plain Yellow (€ 50) tmavě šedé kožené tenisky Feiyue, typ Plain Cinder (€ 80) tmavě šedé kožené tenisky Feiyue, typ Plain Cinder (€ 80) hnědé kožené tenisky Feiyue, typ Delta Mid Chocolate (€ 90) hnědé kožené tenisky Feiyue, typ Delta Mid Chocolate (€ 90)
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR